.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Lato
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

obóz wypoczynkowy młodzieżowy Złote Piaski

BUŁGARIA: OBÓZ WYPOCZYNKOWY W SŁONECZNYM BRZEGU

DLA KOGO

MIŁOŚNICY WYPOCZYNKU I DYSKOTEK

Bułgaria Złote Piaski oboz mlodziezowy

Wiek uczestników: 13-19 lat

AQUA PARK w HOTELU !

Obóz przeznaczony dla młodzieży, która oprócz aktywnego wypoczynku w dyskotekach liczy na zobaczenie najpiękniejszych zabytków położonych na bułgarskim wybrzeżu, leniuchowanie na plaży, kąpiele w morzu oraz na doborowe towarzystwo.

GDZIE MIESZKAMY I CO JEMY

Hotel Kotwa *** - hotel położony jest przy brzegu morza, więc bez problemu możecie paradować w strojach kąpielowych cały dzień! To jedyne miejsce gdzie plażowy look, bardziej się liczy niż modne ciuchy. Mieszkamy w pokojach 3 – osobowych z łazienką, lodówką, telewizorem. Klimatyzacja w pokojach dodatkowo płatna ok. 5 Euro/pokój/dobę. Do Waszej dyspozycji jest przestronny hol recepcyjny z kącikiem TV, salon gier, kawiarenka internetowa (dodatkowo płatna), taras słoneczny, restauracja oraz gabinet lekarski. Największą atrakcją hotelu są 3 baseny na zewnątrz (leżaki i parasole przy basenie w cenie !), oraz AQUAPARK. My dobrze wiemy gdzie będziecie spędzać większość swojego wyjazdu :) W obiekcie możecie płatnie skorzystać z bilarda, i tenisa stołowego.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu szwedzkiego. Napoje do posiłków w cenie!

TERMINY I CENY

AUTOKAR
Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
KOA 1

03.07-14.07.12

12 dni/9 noclegów

1699 Rezerwuję
KOA 2

12.07-23.07.12

12 dni/9 noclegów

1699 Rezerwuję
KOA 3

21.07-01.08.12

12 dni/9 noclegów

1699 Rezerwuję
KOA 4

30.07-10.08.12

12 dni/9 noclegów

1699 Rezerwuję
KOA 5

08.08-19.08.12

12 dni/9 noclegów

1699 Rezerwuję
KOA 6

17.08-28.08.12

12 dni/9 noclegów

1599 Rezerwuję
SAMOLOT
Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
KOS 1

29.06-10.07.12

12 dni/11 nocy

2599 Rezerwuję
KOS 2

10.07-20.07.12

11 dni/10 nocy

2669 Rezerwuję
KOS 3

20.07-31.07.12

12 dni/11 nocy

2769 Rezerwuję
KOS 4

31.07-10.08.12

11 dni/10 nocy

2669 Rezerwuję
KOS 5

10.08-21.08.12

12 dni/11 nocy

2769 Rezerwuję
KOS 6

21.08-31.08.12

12 dni/11 nocy

2499 Rezerwuję
Gwarancja stałej ceny 70  
Gwarancja stałej ceny (samolot) 100
Gwarancja rezygnacji 65
Gwarancja rezygnacji (samolot) 95

Podwyższenie ubezpieczenia KL

(20.000 Euro)

40
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP 160
Piracka impreza 131
Sozopol + rzeka Ropotamo + Burga 95
Stambuł 230
Varna+ delfinarium + Bałczik 126
Wieczór bułgarski 81

Zaliczka rezerwacyjna: 40% ceny

CENA ZAWIERA

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima, video), przelot zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, kadrę BUT: rezydenta, kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie Signal Iduna Travel

CENA NIE ZAWIERA

dopłat transportowych, imprez fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych

JAK JEDZIEMY

AUTOKAR

1 dzień wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry i Rumunię
2 dzień przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, aklimatyzacja, zakwaterowanie, kolacja
3-10 dzień wypoczynek w Bułgarii
11 dzień wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd w godz. popołudniowych, nocny przejazd przez Rumunię
12 dzień

przejazd przez Węgry i Słowację, przyjazd do Polski według rozkładu jazdy

SAMOLOT
1 dzień wylot z Warszawy do Warny (długość lotu około 2,5 godziny), transfer autokarem do Złotych Piasków (ok.30 min), przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, kolacja, aklimatyzacja
2-10/11 dzień wypoczynek w Bułgarii
11/12 dzień wykwaterowanie, śniadanie, transfer autokarem/busem na lotnisko w godzinach popołudniowych, wylot z Warny do Warszawy

DODATKOWE INFORMACJE

Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 Euro. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 100 Euro.+ dyskoteki + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe ok. 20 Euro. Cena aktualna przy kursie Euro nie przekraczającym 4 PLN. Planowana liczba uczestników 40 os.

 Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bułgarian Air Charter. Limit bagażu: 20 kg bagażu + 5 kg bagaż podręczny. Cena aktualna przy kursie Euro nie przekraczającym 4,0 PLN. Planowana liczba uczestnikó 20 os.

NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

Aby wyjechać na obóz niezbędne są:

paszport lub dowód osobisty

legitymacja szkolna
karta kwalifikacyjna

GDZIE

Bułgaria obozy młodzieżowe

SŁONECZNY BRZEG – to bułgarski kurort znany wszystkim podróżnikom. Typowo turystyczny, jego największy atut to rewelacyjna 8 kilometrowa plaża. Liczne kawiarnie, puby, sklepy oraz kluby, zapewnią Wam niezliczoną moc atrakcji. Słoneczny Brzeg to miejsce znajdujące się w otoczeniu zacienionych parków, przez co nie sprawia wrażenia zatłoczonego miasta.

JAK WYPOCZYWAMY

COŚ DLA LENIUCHÓW...
Karaoke – odkryj swój talent ! I śpiewaj razem z nami polskie i zagraniczne hity !
Kąpiele w ciepłym Morzu Czarnym, lub hotelowym basenie
Ogrzewanie ciała palącym bułgarskim słońcem
Prawdziwy wypoczynek w doborowym towarzystwie !

COŚ DLA AKTYWNYCH...
Rozgrywki sportowe (koszykówka, siatkówka)
Rozgrywki waterpolo
Aqua aerobic
Spacery po plaży
Poznawanie uroków Złotych Piasków
Gry i konkursy z nagrodami

DYSKOTEKI

ICEBERG – jeden z najpopularniejszych klubów w Słonecznym Brzegu, pobawicie się tutaj w stylu retro & oldies, lat 80' i 90' oraz przy hitach które wszyscy znają !

LAZUR – to jedna z dyskotek, w której po prostu trzeba być ! Usłyszycie tutaj muzykę w rytmie house & dance, techno & trance, r'n'b & soul, retro & oldies. Zabawa gwarantowana !

HELP – dyskoteka znajdująca się najbliżej Waszego hotelu, w której pobawicie się w rytmie house, dance i r'n'b.

Wstępy ok. 5 BGN/wstęp

WELCOME PARTY !

Polish Night Party za FREE ! Czyli zabawa w polskim stylu na bułgarskiej ziemi. Czekać na Was będą polscy DJ, polscy animatorzy oraz cała śmietanka towarzyska ! Wspólna integracja przy największych wakacyjnych hitach !

*** Inne atrakcje ***

Rejs statkiem – GRATIS !
Z perspektywy morza zobaczycie najpiękniejsze krajobrazy bułgarskiego wybrzeża. Podziwiać będziecie m.in. Nesseber, St. Vlas, Elenite czy wybrzeże Słonecznego Brzegu.

IMPREZY FAKULTATYWNE

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! ( Cena w Euro płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze)

VARNA + DELFINARIUM + BAŁCZIK – zobaczycie Katedrę Zaśnięcia Bogurodzicy, rzymskie łaźnie oraz zrobicie zakupy w licznych sklepach w centrum Varny. Będziecie także uczestniczyć w pokazie umiejętności delfinów w warneńskim delfinarium. W Bałcziku odwiedzicie ogród botaniczny rumuńskiej królowej Marii (pałac oraz niezwykła kolekcja kaktusów).
Cena: 28 EUR/ 126 PLN

SOZOPOL + RZEKA ROPOTAMO + BURGAS – to niezwykle malownicze miasteczko do którego zjeżdżali bułgarscy literaci i artyści. Najbardziej atrakcyjna jest stara część miasta znajdująca się na północy. To sieć brukowanych, wąskich uliczek zabudowanych drewnianymi domami. W trakcie wycieczki czeka na Was również rejs łódką po rzece Ropotamo, podczas której podziwiać będziecie faunę i florę rzeczną oraz urozmaiconą linię brzegową. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Burgas gdzie ogarnie Was zakupowe szaleństwo.
Cena: 21 EUR/ 95 PLN

PIRACKA IMPREZA - prawdziwe pirackie party! Na statku pobawicie się w prawdziwie szyderczym stylu, wyszkolona grupa animatorów nie pozwoli Wam się nudzić ! Zabawa odbywać się będzie w prawdziwie pirackim szyku! Możecie liczyć na poczęstunek w postaci lodów z napojem.
Cena: 29 EUR/ 131 PLN

STAMBUŁ - podczas wycieczki „panorama miasta” zobaczycie Błękitny Meczet, Hipodrom, Obelisk Teodezjusza, niesamowity Most nad Bosforem. Zrobicie prawdziwe zakupy na największym bazarze w Europie – słynnym Grand Bazaar. Zwiedzanie fakultatywne (ok. 30 EUR): Pałac Sułtanów (i prawdziwy turecki harem) oraz rejs po Bosforze. Cena wycieczki nie obejmuje obowiązkowej wizy (płatnej we własnym zakresie 16 EUR na granicy)
Cena: 51 EUR/ 230 PLN

WIECZÓR BUŁGARSKI – spędzicie niesamowity wieczór w prawdziwie bułgarskim klimacie. Podczas wieczoru czekają na Was lokalne tańce folklorystyczne, kolacja (dania bułgarskie), zabawa na rozżarzonych węglach, muzyka na żywo wykonywana przez profesjonalną orkiestrę...czy potrzeba czegoś więcej?
Cena: 18 EUR/ 81 PLN

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

DOJAZD SAMOLOTEM

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bułgarian Air Charter. Limit bagażu: 20 kg bagażu + 5 kg bagaż podręczny.

Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki na 2,5 godziny przed planowaną godziną odlotu samolotu. Przelot odbywa się liniami Bulgarian Air Charter. Zbiórka Terminal A, stanowisko Biura "BUT". Zbiórka z uczestnikami na lotnisku: 19:30
Godzina wylotu Miejsce zbiórki Godzina powrotu Dopłata
22.00 Warszawa, Port Lotniczy im. F.Chopina stanowisko BUT 21.10 0 PLN

 

DOJAZD AUTOKAREM

Transport zależnie od oferty odbywa się autokarami lub PKP. Na odcinkach krajowych możliwy jest przejazd zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) i następnie przesiadka do autokaru docelowego. Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3 – 4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne) W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny – TTI 664097679 czynny poza godzinami pracy biura. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

ROZKŁAD JAZDY

 

 

 

 

Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.