.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

AUSTRIA: OBÓZ NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY W KITZBUHEL (TYROL)

DLA KOGO

NARCIARZE I SNOWBOARDZIŚCI:

(kliknij na ikonę po szczegóły poziomów)

Narciarze początkujący

początek

Narciarze średniozaawansowani

średni

Snowboardziści początkujący

początek

Snowboardziści średniozaawansowani

średni

Wiek uczestników: 13-19 lat

Obóz R LAX & FUN

GDZIE MIESZKAMY

Juggendhotel Kaiser położony w centrum Kitzbuhel posiada pokoje 4-6 osobowe (możliwe łóżka piętrowe). Wszystkie pokoje posiadają łazienki. W hotelu znajduje się restauracja, bar z lobby, stół do bilardu i powietrznego hokeja.

www.hotelkaiser.net

CO JEMY

2 posiłki dziennie: śniadania w formie bufetu oraz 3-daniowa obiadokolacja serwowana do stołów. Do obiadokolacji woda do picia. Kuchnia tyrolska i europejska.

TERMINY I CENY

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
KAI 1      
KAI 2

20.01-29.01.12

10 dni/7 noclegów

1699 Rezerwuję
KAI 3

27.01-05.02.12

10 dni/7 noclegów

1699 Rezerwuję
KAI 4

03.02-12.02.12

10 dni/7 noclegów

1599 Rezerwuję
Gwarancja Stałej Ceny 60  
Gwarancja rezygnacji 55

Podwyższenie ubezpieczenia KL

(20.000 Euro)

30
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP 120

Ubezpieczenie SKI

(OC, kradzież sprzętu)

35

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, wc), zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie Signal Iduna Travel.

CENA NIE ZAWIERA

Dopłat transportowych, karnetów narciarskich, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych.

CENY SKIPASSÓW

Skipass Kitzbuhel (młodzieżowy karnet grupowy):

101 Euro / 6 dni ur. w 1992 roku i młodsi

192 Euro / 6 dni ur. w 1991 roku i starsi

Kaucja za skipass - 5 Euro.

BEZPIECZEŃSTWO

Zajęcia na stoku prowadzone są przez najlepszych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Wszystkich uczestników, którzy nie ukończyli 15 roku życia, obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.

Uczestnicy powyżej 15 roku życia, którzy chcą jeździć bez kasku, muszą posiadać wypełnione przez rodziców specjalne oświadczenie.

Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

DODATKOWE INFORMACJE

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR . Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób. Obowiązuje ograniczenie bagażu.
Konieczny paszpor t lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.

NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

Aby wyjechać na obóz niezbędne są:

paszport lub dowód osobisty
legitymacja szkolna
karta kwalifikacyjna
oświadczenie Kask (dla osób powyżej 15 lat, chcących jeździć bez kasku)

 

 

GDZIE

Kitzbühel to prawdziwa kolebka narciarstwa alpejskiego w Europie. Funkcjonuje już od 1893 roku! Słynna "Kogucia trasa Streif" gości co roku zawodników Pucharu Świata i jest najtrudniejszą trasą FIS. Obecnie, Kitzbühel to jeden z najlepszych alpejskich kurortów zimowych. Prawie 170 km tras zjazdowych. Co noc perfekcyjnie ratrakowanych zapewnią Wam nielimitowaną carvingową zabawę. Dla tych, którzy twierdzą, że gładkie jak stół trasy, są dla mięczaków, Kitzbühel wytyczył ponad 30 km ekscytujących szlaków narciarskich, gdzie możecie w bezpieczny sposób sprawdzić swoje umiejętności.

Kitzbuhel to również 2 nowoczesne olbrzymie snowparki po dwóch stronach miasta. Snow Park Kitzbühel South jest jak perełka wśród alpejskich parków. Freestyle'owcy oprócz klasycznych kickerów i raili o różnym stopniu trudności, mają do wyboru różne kombinacje przejazdów z boxami up-down, stołami i obowiązkowym drewnianym jibs'em. Ale to nie wszystko! W górnej sekcji, zbudowano nową część specjalnie dla początkujących i średnio zaawansowanych. Sekcja górna i dolna są ze sobą połączone. Mnogość, barów, restauracji, pizzerii, dyskotek i innych atrakcji sprawi, iż po całym dniu na stoku, będziecie mieli, tylko krótką chwilę na regenerację sił przed wieczornymi szaleństwami.

www.kitzbuhel.com

JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU: R LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych co lubią „lightową” jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd w zależności od hotelu, zarówno dla tych co nigdy nie jeździli, jak i dla tych, którzy jeżdżą już parę lat, i nie mają problemu z poruszaniem się po różnego rodzaju stokach.
Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździmy w dwóch grupach zaawansowania: średnio – zaawansowani i zaawansowani. Na niektórych obozach również w grupach początkujących.
Zajęcia z instruktorem trwają ok. 2 godziny dziennie, podczas których, skoryguje on twoje błędy, troszkę podszkoli z freeide, fun carvingu, freestylu, pokaże nowe triki w snow parkach, jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzamy szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry.
Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM:

Program BUT Standard

wieczorne wyjścia do miasta

FAKULTATYWNIE:

dyskoteki - ok. 6 Euro/wejście
aquapark - ok. 6 Euro/wejście

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Cieszyn/Kudowa, przejazd nocny przez Czechy
2 dzień przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, aklimatyzacja, obiadokolacja
3-8  dzień wypoczynek w Austrii
9 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu w godzinach popołudniowych, przejazd nocny przez Czechy
10 dzień

przejazd przez granicę w Cieszyn/Kudowa, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Na odcinkach krajowych możliwy jest transport zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) zawsze pod opieką konwojenta i przesiadka do autokaru docelowego.

Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy.

Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne).

Bagaż: maks. 1 walizka o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze do 20 kg + 1 para sprzętu (narty lub snowboard) w pokrowcu (buty należy spakować do walizki) + bagaż podręczny. Zastrzegamy sobie prawo do nie zabrania nadliczbowego bagażu.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny - TTI czynny poza godzinami pracy biura. Nr TTI 664097679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.