.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

SŁOWACJA: OBÓZ NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY W TATRACH

DLA KOGO

NARCIARZE I SNOWBOARDZIŚCI:

(kliknij na ikonę po szczegóły poziomów)

Narciarze średniozaawansowani

średni

Narciarze zaawansowani

wysoki

Snowboardziści średniozaawansowani

średni

Snowboardziści zaawansowani

wysoki

Wiek uczestników: 13-18  lat

SKI SAFARI

SKI SAFARI R LAX & FUN

GDZIE MIESZKAMY

Hotel Morava** położony w uzdrowiskowej części Tatrzańskiej Łomnicy u podnóża Tatr Wysokich. Do dyspozycji uczestników są pokoje 2-4-osobowe z łazienkami i TV. W hotelu znajduje się sala klubowo-dyskotekowa restauracja, małe fitness centrum. Każdy pokój ma indywidualną zamykaną szafę na sprzęt narciarski. Dodatkowo w hotelu znajdują się piłkarzyki i tenis stołowy.

www.hotel-morava.sk

CO JEMY

3 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. (podczas całodniowych wyjazdów na stok suchy prowiant na lunch i po powrocie ciepła obiadokolacja). Napoje do posiłków są zawarte w cenie. W restauracji dominuje kuchnia słowacka i europejska.

TERMINY I CENY

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
MOR 1

14.01-21.01.12

(8 dni/7 noclegów)

1199 Rezerwuję
MOR 2

21.01-28.01.12

(8 dni/7 noclegów)

1199 Rezerwuję
MOR 3

28.01-04.02.12

(8 dni/7 noclegów)

1099 Rezerwuję
Gwarancja Stałej Ceny 50
Gwarancja rezygnacji 45

Podwyższenie ubezpieczenia KL

(20.000 Euro)

25
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP 100

Ubezpieczenie SKI

(OC, kradzież sprzętu)

30

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie Signal Iduna Travel.

CENA NIE ZAWIERA

Dopłat transportowych, karnetów narciarskich, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych.

CENY SKIPASSÓW

6 dni: 101 EUR do 18 roku życiai starsi ok 126 EUR

Kaucja za skipass - 5 EUR

Aktualne informacje na stronie www.vt.sk

BEZPIECZEŃSTWO

Zajęcia na stoku prowadzone są przez najlepszych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Uczestników obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.

Uczestnicy, którzy chcą jeździć bez kasku muszą posiadać wypełnione przez rodziców specjalne oświadczenie.

Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

DODATKOWE INFORMACJE

Obowiązkowa kaucja 20 Euro (obejmuje ew. szkody wyrządzone przez uczestników) zbierana w autokarze w dniu wyjazdu, oddawana ostatniego dnia pobytu w ośrodku.

Proponowane minimalne kieszonkowe 100 Euro + karnety narciarskie + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe ok. 15 Euro.

Cena imprezy aktualna przy kursie Euro nie przekraczającym 4,0 PLN.

Planowana ilość uczestników 40 osób.

Ceny SKI PASS są niezależne od naszego biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

Aby wyjechać na obóz niezbędne są:

paszport lub dowód osobisty
legitymacja szkolna
karta kwalifikacyjna
oświadczenie Kask (dla osób chcących jeździć bez kasku)

 

GDZIE

Najbardziej rozjeżdżona impreza tej zimy - zapraszamy na safari po słowackich stokach! Najlepsze tereny słowackich Tatr w zasięgu Waszych nart! Codziennie inny z tatrzańskich stoków do zdobycia: w Tatrzańskiej Łomnicy, Starym Smokovcu, Strebskim Pleso i oczywiście na Chopoku. Łącznie do naszej dyspozycji będzie ponad 60 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Na niekonwencjonalnych narciarzy i snowboardzistów czeka rewelacyjny Burton Snow Park na Chopoku. Wszystkie trasy są doskonale przygotowane, sztucznie naśnieżane, oświetlone, obsługiwane przez nowoczesne urządzenia wyciągowe. A po stoku? Nocne zjazdy torem saneczkowym, snow tubing, Tatralandia, wyjazd na dyskotekę i tysiąc innych atrakcji...

JAK WYPOCZYWAMY

 

PROGRAM R LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych co lubią „lightową” jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd w zależności od hotelu, zarówno dla tych co nigdy nie jeździli, jak i dla tych, którzy jeżdżą już parę lat, i nie mają problemu z poruszaniem się po różnego rodzaju stokach.
Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździmy w dwóch grupach zaawansowania: średnio – zaawansowani i zaawansowani. Na niektórych obozach również w grupach początkujących.
Zajęcia z instruktorem trwają ok. 2 godziny dziennie, podczas których, skoryguje on twoje błędy, troszkę podszkoli z freeide, fun carvingu, freestylu, pokaże nowe triki w snow parkach, jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzamy szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry.
Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.
PROGRAM SKI SAFARI

Tatrzańska Łomnica, Stary Smokoviec (streetraile,
konkTbox, FlatTbox, CTbox, LoopTbox, Park Snowbordowy K2,
mnóstwo przeszkód i innych atrakcji), Strbskie Pleso, Chopok,
Raczkowa Dolina

POZA STOKIEM:

Program BUT Standard

drużynowy konkurs na największą śniegową kulę

turniej w tenisa stołowego

FAKULTATYWNIE:

TATRABOB - nowoczesny tor saneczkowy w Tatrzańskiej Łomnicy - ok. 6 Euro/wstęp
Aquapark "Tatralandia" (5 basenów z wodą termalną o temp. 26-38 st. C, rury i zjeżdżalnie, masaże wodne, gejzery, dzikie źródła, rwąca rzeka, łóżka wodne, bar wodny oraz wodna ścianka wspinaczkowa) - ok. 16 Euro
Jaskinia Bielańska + Zamek Kežmarok – magiczny świat stalaktytów, stalagmitów, podziemnych wodospadów i.... nietoperzy. - ok. 10 Euro

sauna – ok. 6 EUR

bilard – ok. 0,5 EUR za 10min

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Cieszyn/Chyżne, przyjazd do hotelu w godzinach późno popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja
2-7 dzień wypoczynek na Słowacji wg programu
8/12  dzień

śniadanie, wyjazd z hotelu w godzinach rannych, przejazd przez Cieszyn/Chyżne, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Na odcinkach krajowych możliwy jest transport zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) zawsze pod opieką konwojenta i przesiadka do autokaru docelowego.

Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy.

Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne).

Bagaż: maks. 1 walizka o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze do 20 kg + 1 para sprzętu (narty lub snowboard) w pokrowcu (buty należy spakować do walizki) + bagaż podręczny. Zastrzegamy sobie prawo do nie zabrania nadliczbowego bagażu.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny – TTI czynny poza godzinami pracy biura. Nr TTI 664097679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

ROZKŁAD JAZDY

 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.