.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

AUSTRIA: OBÓZ NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY W ZILLERTAL

DLA KOGO

NARCIARZE I SNOWBOARDZIŚCI:

(kliknij na ikonę po szczegóły poziomów)

Narciarze średniozaawansowani

średni

Narciarze zaawansowani

wysoki

Snowboardziści średniozaawansowani

średni

Snowboardziści zaawansowani

wysoki

Wiek uczestników: 13-19 lat

SKI & SNB Freestyle

GDZIE MIESZKAMY

Jugendhotel Eberleiten - hotel położony jest w tyrolskiej miejscowości Bruck am Ziller, specjalizuje się w obsłudze młodzieży i grup sportowych z całej Europy. Mieszkamy w prosto, ale funkcjonalnie urządzonych pokojach 4-6 osobowych (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami. W hotelu znajduje się suszarnia butów, sala serwisowa dla nart i snowboardów, duża sala telewizyjna z DVD. Do dyspozycji obozowiczów jest tenis stołowy i piłkarzyki. Raz w tygodniu hotel organizuje wieczór przy ognisku.

Do Vans Penken Park dzieli nas krótka przejażdżka autokarem.

www.eberleiten.com

CO JEMY

3 posiłki dziennie w restauracji ośrodka. Śniadanie w formie bufetu, lunch - pakiet robiony samodzielnie przez uczestników po śniadaniu i zabierany na stok, oraz 3-daniowa obiadokolacja z bufetem sałatkowym i wodą do picia.

TERMINY I CENY

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
EBE 1

13.01-22.01.12

10 dni/7 noclegów

1849 Rezerwuję
EBE 2

20.01-29.01.12

10 dni/7 noclegów

1799 Rezerwuję
EBE 3

27.01-05.02.12

10 dni/7 noclegów

1749 Rezerwuję
EBE 4

03.02-12.02.12

10 dni/7 noclegów

1649 Rezerwuję
Gwarancja Stałej Ceny 60  
Gwarancja rezygnacji 55

Podwyższenie ubezpieczenia KL

(20.000 Euro)

30
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP 120

Ubezpieczenie SKI

(OC, kradzież sprzętu)

35

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, wc), zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie Signal Iduna Travel.

CENA NIE ZAWIERA

Dopłat transportowych, karnetów narciarskich, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych.

CENY SKIPASSÓW

Zillertaler  Superski Pass (młodzieżowy karnet grupowy) na 6  dni:

92 Euro ur. w 1993 roku i młodsi,

kaucja: 5 Euro.

www.zillertalski.at

DODATKOWE INFORMACJE

UWAGA: wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.

Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane kieszonkowe min 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie Euro nie przekraczającym 4,3 PLN. Planowana liczba uczestnikó ok. 40 osób. Obowiązuje ograniczenie bagażu.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.

GDZIE

Położona w centrum Tyrolu Dolina Zillertal określana jest jednym zdaniem: "kto nie był, musi pojechać, kto był, wie, że warto wrócić!". Aż 13 regionów objętych jednym super-skipassem: Zillertal 3000, Mayrhofen, Finkenberg, Tux-Lanersbach-Egalm, Hintertux to tylko niektóre z nich, a i tak możliwości jakie dają przyprawiają o narciarsko – snowboardowy zawrót głowy. Przytłaczające 624 kilometrów nartostrad, na które wciąga 177 urządzeń wyciągowych (gondole, koleje linowe, kanapy, krzesełka, orczyki). Niezliczone atrakcje na stokach: począwszy od ustawionych slalomów, stoków z kopnym, specjalnie zmuldzonym śniegiem, skończywszy na niesamowitych snow-parkach jak Vans Penken Park ze 130 metrowym half pipem, przeszkodami dla wszystkich poziomów zaawansowania, wielkim kickerem, railem, boxami i chillout zone gdzie można przybić "piątkę" z freestyle’ową elitą Europy. A po aktywnym dniu na stoku bogata oferta dyskotek, basenów i kąpielisk termalnych, lodowisk – przyznajcie sami, że to wymarzone miejsce szalonego zimowego wypoczynku.

www.zillertalski.at www.mayrhofen.at www.vans-penken-park.com

JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU:

Przeznaczony dla tych, którym jazda po przygotowanych gładkich jak stół trasach, już się znudziła. Większość czasu spędzimy w niesamowitych snow parkach, ucząc się nowych trików i doskonaląc te stare. Podszkolimy Cię z: fift – fity, boardslide, boardslide frontside, oraz. 180 in i 180 out na boxach, spróbujecie skoków na chopach, a do tego jeszcze buttering, czyli świrki – wirki. Nad wszystkim czuwać będą prawdziwi instruktorzy freestyl’u. W zależności od warunków śniegowych, zasmakujecie freeride’u. Wieczorem czeka Was super zabawa w miłym gronie, codzienny videocoaching, sesje fotograficzne i wiele innych atrakcji.

Program Rekreacyjny SKI & SNB Freestyle

POZA STOKIEM:

Program BUT Standard

pokaz filmów i zdjęć o tematyce Freestyle

quiz na temat kultury Tyrolskiej

FAKULTATYWNIE:

dyskoteki – ok. 6 Euro/wejście
basen – ok. 6 Euro/wejście

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Cieszyn/Kudowa, przejazd nocny przez Czechy
2 dzień przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, aklimatyzacja, obiadokolacja
3-8  dzień wypoczynek w Austrii
9 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd nocny przez Czechy
10 dzień

przejazd przez granicę w Cieszyn/Kudowa, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Na odcinkach krajowych możliwy jest transport zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) zawsze pod opieką konwojenta i przesiadka do autokaru docelowego.

Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy.

Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne).

Bagaż: maks. 1 walizka o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze do 20 kg + 1 para sprzętu (narty lub snowboard) w pokrowcu (buty należy spakować do walizki) + bagaż podręczny. Zastrzegamy sobie prawo do nie zabrania nadliczbowego bagażu.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny – TTI czynny poza godzinami pracy biura. Nr TTI 664097679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

ROZKŁAD JAZDY

NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

Aby wyjechać na obóz niezbędne są:

paszport lub dowód osobisty
legitymacja szkolna
karta kwalifikacyjna
oświadczenie Kask (dla osób powyżej 15 lat, chcących jeździć bez kasku)

BEZPIECZEŃSTWO

Zajęcia na stoku prowadzone są przez najlepszych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Wszystkich uczestników, którzy nie ukończyli 15 roku życia, obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.

Uczestnicy powyżej 15 roku życia, którzy chcą jeździć bez kasku, muszą posiadać wypełnione przez rodziców specjalne oświadczenie.

Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

 
 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.