.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Porównywarka cen
  Hotele na świecie
  Hotele last-minute
  Hostele
  Hotele w Polsce
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

PORÓWNYWARKA CEN HOTELI

zarezerwuj hotel onlineW ramach tego serwisu oferujemy możliwość sprawdzenie cen i dostępności ofert noclegowych dostępnych w ponad 20 serwisach rezerwacyjnych hoteli z całego świata. Wybierz najlepszą ofertę z przygotowanej przez HotelCalculator.com listy dostępnych noclegów (ponad 100 000 hoteli w ponad 13 000 miastach na całym świecie) i przejdź do serwisu rezerwacyjnego, aby zarezerwować nocleg bezpośrednio, w najlepszej dostępnej cenie.

Cena tego samego pokoju może być różna w zależności od oferujących go systemów rezerwacyjnych. Korzystając z porównywarki hoteli możesz zarezerwować nocleg w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku, a tym samym oszczędzić czas na szukanie po różnych serwisach i pieniądze.

 

POMOC / FAQ

Wpisz nazwę miasta, w którym chcesz znaleźć dostępne obiekty, sprecyzuj daty pobytu oraz liczbę gości i kliknij przycisk Szukaj. Po około 30 sekundach otrzymasz listę dostępnych obiektów wraz z cenami w różnych serwisach rezerwacyjnych.

Oferty poszczególnych systemów nie są identycznie, stąd HotelCalculator.com daje Ci szybki dostęp do najszerszej oferty dostępnej na rynku.

Kliknij teraz w interesujący Cię link. Zostaniesz przeniesiony do strony serwisu, którego ofertę wybrałeś. Podążaj za wskazówkami na stronach dostawcy.

»»» Inne pytania: zobacz stronę HotelCalculator

 

Szukaj hoteli
wpisz nazwę miasta:
od:
na dni
dla osób
pokoi

 

Najpopularniejsze cele podróży - znajdź hotel w:

 

Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.