.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Hotele last-minute
  Hotele na świecie
  Hostele
  Hotele w Polsce
  Porównywarka cen
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

hotele

porównaj ceny hoteli

REZERWACJA HOTELI LAST MINUTE

hotele last minute

W ramach tego serwisu oferujemy znalezienie zakwaterowania "last minute" w ponad 15 000 hoteli w ponad 1800 miastach w ponad 70 krajach świata. Operatorem wyszukiwarki jest RatesToGo, platforma internetowa hoteli na całym świecie, które mają możliwość codziennej zmiany stawek za niesprzedane noclegi przez co są w stanie wykorzystywać ten system jako rozszerzenie własnych działów sprzedaży i rezerwacji. W ten sposób platforma gwarantuje najniższe dostępne w danym dniu stawki dla wszystkich rezerwacji dokonywanych nie wcześniej niż 4 tygodnie przed planowaną datą podróży.

Można tu rezerwować hotele z maksymalnie 28 dniowym wyprzedzeniem. Rezerwacje dokonane wcześniej dostępne są w osobnej wyszukiwarce hotele na świecie. Skorzystaj też z porównywarki cen, umożliwiającej sprawdzenie cen i dostępności oraz rezerwację ofert noclegowych dostępnych w ponad 20 serwisach hotelowych z całego świata.


 

POMOC / FAQ

1. Wybierz planowaną datę przyjazdu i wyjazdu, miasto i kliknij na Wyszukiwanie.

2. Przejrzyj listę hoteli i wybierz najodpowiedniejszą ofertę.

3. Aby dokonać rezerwacji kliknij na Rezerwuj pod wybranym typem pokoju. System zapyta o wymaganą ilość pokoi oraz ewentualne życzenia dodatkowe. Po dokonaniu wyboru, kliknij Dalej.

4. Aby potwierdzić rezerwację należy podać swoje dane kontaktowe oraz szczegóły karty kredytowej, z której zostanie pobrana opłata. Akceptowane karty kredytowe: American Express, Diners Club, Maestro, MasterCard, Solo, Switch, Visa, Visa Electron.

5. Po dokonaniu transakcji rezerwacja zostaje automatycznie przekazana do hotelu, a odpowiedni kwit oraz faktura wysłane na podany adres e-mailowy. Kwit należy wydrukować i przedstawić w hotelu przy zameldowaniu.

»»» Czytaj dalej: zobacz FAQ

 

 

Najpopularniejsze cele podróży - znajdź hotel w:

 

Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.