.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

KRYNICA ZDRÓJ : KOLONIE AKTYWNE

DLA KOGO

NARCIARZE I SNOWBOARDZIŚCI:

(kliknij na ikonę po szczegóły poziomów)

Narciarze początkujący

początek

Narciarze średniozaawansowani

średni

Narciarze zaawansowani

wysoki

Snowboardziści początkujący

początek

Snowboardziści średniozaawansowani

średni

Snowboardziści zaawansowani

wysoki

Wiek uczestników: 7-13 lat

Białe szaleństwo tylko z nami!!!

GDZIE MIESZKAMY

Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy „Hajduczek”, położony jest u podnóża Góry Parkowej na wysokości 638 m. n.p.m., z okien rozciąga się przepiękny widok na zalesione zbocze Huzarów, oraz zabytkowe centrum miasta. Tylko 15 minut spacerku dzieli nas od największych atrakcji Krynicy! Czyste, górskie powietrze, przytulne położenie, dobra kuchnia, a także panująca tu gościnna atmosfera stwarzają idealne warunki dla wypoczynku dzieci. W pobliżu sklepy, nowoczesne centrum sportowe, basen. Mieszkamy w pokojach 2 - 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

CO JEMY

Pyszna domowa kuchnia: 3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka

TERMINY I CENY HAJ/ZIM

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
HAJ 1

14.01-21.01.12

8 dni/7 noclegów

1099

Rezerwuję

HAJ 2

21.01-28.01.12

8 dni/7 noclegów

1049 Rezerwuję
Gwarancja rezygnacji 55  

Ubezpieczenie SKI

(OC, kradzież sprzętu)

35
Wypożyczenie sprzętu narciarskiego 220  

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg rozkładu, przyjazd na miejsce, zakwaterowanie, kolacja, nocleg
2-7/11 dzień wypoczynek wg programu
8/12  dzień

śniadanie, wykwaterowanie, obiad, przyjazd wg. rozkładu

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Na odcinkach krajowych możliwy jest transport zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) zawsze pod opieką konwojenta i przesiadka do autokaru docelowego.

Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy.

Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne).

Bagaż: maks. 1 walizka o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze do 20 kg + 1 para sprzętu (narty lub snowboard) w pokrowcu (buty należy spakować do walizki) + bagaż podręczny.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny – TTI czynny poza godzinami pracy biura. Nr TTI 664097679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

ROZKŁAD JAZDY

GDZIE

Krynica Zdrój to znany w całej Europie kurort, w okresie zimowym oferujący miłośnikom białego szaleństwa wręcz nieograniczone możliwości. Zarówno doświadczeni narciarze jak i osoby początkujące, znajdą stoki narciarskie dostosowane do swoich oczekiwań. To właśnie tutaj znajduje się kilkadziesiąt wyciągów orczykowych, krzesełkowych, oraz gondola na Jaworzynę. Krynica Górska, to miejsce niezwykle przyjazne dzieciom, o czym przekona się każdy, kto z nami wyjedzie!

JAK WYPOCZYWAMY

zwiedzanie Krynicy Zdrój - przejście głównym Deptakiem Krynickim, zajrzymy na chwilę do Pijalni Głównej, gdzie skosztujemy zdrowotnych wód mineralnych, zobaczymy słynną Krynicką Muszlę Koncertową. Dla chętnych wjazd kolejka linową na Górę Parkową (ok. 12 PLN) - naziemna, biegnąca po torach na stromym zboczu góry. Jadąc pojedynczym wagonikiem będziemy mieli piękny widok na górną część miasta i otaczający Park Zdrojowy. Na koniec wycieczki przepyszne rurki z kremem w jednej ze znanych krynickich cukierni ;-)


wycieczka do Muzeum Zabawek "Bajka" w Krynicy Zdroju to magiczne miejsce, w którym dzieci z radością i zdumieniem odkrywają zabawki swoich rodziców i dziadków,

Zimowy Festiwal Filmowy z kubkiem gorącej czekolady,
 

kulig z pochodniami, a na koniec ognisko z kiełbaskami,

wodne igraszki na krytym basenie,

malowanie na szkle inspirowane miejscowymi legendami i podaniami, zimowe stwory i potwory – warsztaty lepienia z masy solnej,

 karnawałowa dyskoteka z konkursem na najlepsze przebranie wieczoru,

turniej kalamburowy,

szaleństwa na lodzie, czyli wizyta na lodowisku (ok. 12 PLN wstęp i wypożyczenie łyżew) a na koniec:

Zimowa Olimpiada: zjazdy na byle czym, bitwa na śnieżki, rozpalanie ognia na śniegu, drużynowy konkurs na największą kulę śnieżną, bieg na orientację.

DODATKOWE INFORMACJE

Prosimy o zabranie czepka pływackiego – wizyta na basenie.
Obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane min. kieszonkowe 150 PLN + 25 PLN dodatkowe bilety wstępu. Obowiązuje ograniczenie bagażu . Planowana ilość uczestników ok. 40 os..
Konieczna karta kwalifikacyjna i legitymacja szkolna.

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę BUT kadry ( kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, ubezpieczenie Signal Iduna NNW

CENA NIE ZAWIERA

dopłat transportowych, dodatkowych biletów wstępów dla chętnych około 25 PLN

CENY SKIPASSÓW

około 60 – 70 PLN/dzień w zależności od ośrodków narciarskich
Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich

 
 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.