.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

KRYNICA ZDRÓJ : KOLONIE NARCIARSKIE

DLA KOGO

NARCIARZE I SNOWBOARDZIŚCI:

(kliknij na ikonę po szczegóły poziomów)

Narciarze początkujący

początek

Narciarze średniozaawansowani

średni

Narciarze zaawansowani

wysoki

Snowboardziści początkujący

początek

Snowboardziści średniozaawansowani

średni

Snowboardziści zaawansowani

wysoki

Wiek uczestników: 7-13 lat

Ski Safari - narciarskie szaleństwo

Ski Safarii to program specjalnie przygotowany dla najmłodszych adeptów narciarstwa. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora w grupach dostosowanych do umiejętności uczestników : początkującej i średnio zaawansowanej . Zajęcia na stoku trwają ok. 4 godziny dziennie, z czego 2 godz. to nauka z instruktorem , pozostały czas to doskonalenie jazdy, oraz zabawy na stoku m.in. Wyścigi węży, sprint w butach narciarskich i wiele innych atrakcji o czym przekonacie się na miejscu !

GDZIE MIESZKAMY

Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy „Hajduczek”, położony jest u podnóża Góry Parkowej na wysokości 638 m. n.p.m., z okien rozciąga się przepiękny widok na zalesione zbocze Huzarów, oraz zabytkowe centrum miasta. Tylko 15 minut spacerku dzieli nas od największych atrakcji Krynicy! Czyste, górskie powietrze, przytulne położenie, dobra kuchnia, a także panująca tu gościnna atmosfera stwarzają idealne warunki dla wypoczynku dzieci. W pobliżu sklepy, nowoczesne centrum sportowe, basen. Mieszkamy w pokojach 2 - 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

CO JEMY

Pyszna domowa kuchnia: 3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka

TERMINY I CENY HAJ/SKI

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
HAJ 1

14.01-21.01.12

8 dni/7 noclegów

1199

Rezerwuję

HAJ 2

21.01-28.01.12

8 dni/7 noclegów

1149

Rezerwuję

Gwarancja rezygnacji 55  

Ubezpieczenie SKI

(OC, kradzież sprzętu)

35
Wypożyczenie sprzętu narciarskiego 220  

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę BUT kadry ( kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, ubezpieczenie Signal Iduna NNW

CENA NIE ZAWIERA

dopłat transportowych, dodatkowych biletów wstępów dla chętnych około 25 PLN

CENY SKIPASSÓW

około 60 – 70 PLN/dzień w zależności od ośrodków narciarskich
Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg rozkładu, przyjazd na miejsce, zakwaterowanie, kolacja, nocleg
2-7/11 dzień wypoczynek wg programu
8/12  dzień

śniadanie, wykwaterowanie, obiad, przyjazd wg. rozkładu

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Na odcinkach krajowych możliwy jest transport zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) zawsze pod opieką konwojenta i przesiadka do autokaru docelowego.

Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy.

Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne).

Bagaż: maks. 1 walizka o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze do 20 kg + 1 para sprzętu (narty lub snowboard) w pokrowcu (buty należy spakować do walizki) + bagaż podręczny.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny – TTI czynny poza godzinami pracy biura. Nr TTI 664097679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

ROZKŁAD JAZDY

GDZIE

Krynica Zdrój to znany w całej Europie kurort, w okresie zimowym oferujący miłośnikom białego szaleństwa wręcz nieograniczone możliwości. Zarówno doświadczeni narciarze jak i osoby początkujące, znajdą stoki narciarskie dostosowane do swoich oczekiwań. To właśnie tutaj znajduje się kilkadziesiąt wyciągów orczykowych, krzesełkowych, oraz gondola na Jaworzynę. Krynica Górska, to miejsce niezwykle przyjazne dzieciom, o czym przekona się każdy, kto z nami wyjedzie!

JAK WYPOCZYWAMY

1dzień
Część teoretyczna : omówienie dekalogu narciarskiego, oraz zasad pierwszej pomocy na stoku, przedstawienie kierunków rozwoju sprzętu narciarskiego i stylów jazdy na nartach, omówienie zasad doboru sprzętu narciarskiego
Część praktyczna :przypomnienie zasad poruszania się na nartach, elementy skrętu z poszerzenia równoległego, elementy skrętu z poszerzenia kątowego, dobór jazdy względem ułożenia terenu, gry i zabawy na nartach, podział na grupy pod względem umiejętności
2 dzień
rozgrzewka na nartach, podział na grupy, doskonalenie elementów jazdy NW, doskonalenie elementów jazdy carvingiem, gry i zabawy z uwzględnieniem poznanych elementów, jazda indywidualna w terenie z rejestracją przejazdu na "kamerze"
3 dzień
rozgrzewka, praca w grupach, doskonalenie elementów z dnia poprzedniego, jazda indywidualna po wyznaczonym torze jazdy, jazda w parach za "śladem", przygotowanie do slalomu: , jazda NW po średnim i małym promieniu skrętu, elementy jazdy carvingiem: skręt równoległy, rejestracja i zapis przejazdów indywidualnych, korekta błędów
4 dzień
rozgrzewka w grupach, doskonalenie jazdy NW w skręcie o małym promieniu, doskonalenie jazdy carvingowej w skręcie o małym promieniu, ćwiczenie elementów skrętu "śmig", doskonalenie jazdy terenowej poza trasami, , jazda indywidualna po wyznaczonym "śladzie" na czas, gry i zabawy w terenie poza trasami
5 dzień
rozgrzewka na nartach, doskonalenie elementów jazdy NW, doskonalenie elementów jazdy carvingiem, gry i zabawy z uwzględnieniem poznanych elementów, jazda indywidualna w terenie, nauka jazy fun carving z rejestracją przejazdu na "kamerze"

INNE ATRAKCJE

- część programu ZIMOWA PRZYGODA

GDZIE JEŹDZIMY

Jaworzyna Krynicka - to chyba najbardziej znany kompleks narciarski Krynicy Zdroju, z najnowocześniejszą kolejką gondolową w Polsce (oferuje trasy zarówno dla początkujących, średnio zaawansowanych, jak i dla wymagających narciarzy).
Słotwiny - kompleks kilkunastu wyciągów - polecany szczególnie dla początkujących i średnio zaawansowanych), obejmujący wyciągi orczykowe i talerzykowe, oraz wyciąg krzesełkowy.
Jaworzynka – w samym centrum miasta powstał stok narciarski. Miejsce idealne zwłaszcza dla początkujących narciarzy. Krótki i mało wymagający stok .
 Góra Parkowa - Ośrodek Narciarski Fakty - na szczycie znajduje się wyciąg narciarski przystosowany dla dzieci - polecany szczególnie dla początkujących i średnio – zaawansowanych.


 

DODATKOWE INFORMACJE

Prosimy o zabranie czepka pływackiego – wizyta na basenie.
Obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane min. kieszonkowe 150 PLN + 25 PLN dodatkowe bilety wstępu. Obowiązuje ograniczenie bagażu . Planowana ilość uczestników ok. 40 os..
Konieczna karta kwalifikacyjna i legitymacja szkolna.

 
 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.