.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Lato
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

Muszyna obóz młodzieżowy sprawnościowy

POLSKA: OBÓZ MŁODZIEŻOWY SPRAWNOŚCIOWY W MUSZYNIE

DLA KOGO

MIŁOŚNICY AKTYWNYCH WAKACJI

Muszyna obóz młodzieżowy paintball

Wiek uczestników: 13-18 lat

Adrenalina na MAXA!

Quady, pintball, zajęcia linowe i strzelanie to właśnie to co czeka Cię na tym wyjeździe. Adrenalina w połączeniu z kontrowowaną jazdą bez trzymanki to fabryka Adrenaliny. Dla tych wszystkich, którzy kochają zabawę na całego, nie znoszą słowa nie można, a wakacje bez aktywności to stracony czas.

GDZIE MIESZKAMY I CO JEMY

Ośrodek Sportu i Rekreacji "Alpina Sport" to wyremontowany obiekt w uzdrowiskowej części miasta Muszyna Złockie. Posiada przytulnie urządzone pokoje 2, 3, 4- osobowe z łazienkami, stołówkę, 2 świetlice z TV, kawiarenkę, korty do tenisa ziemnego i mini tenisa, ściankę treningową, mały basen, boisko wielofunkcyjne 40 x 20 m. W odległości 100 m znajduje się kryty basen i sala gimnastyczna. Pobliski teren urozmaica las, ścieżki zdrowia, trasy dla rowerów górskich.

www.alpinasport.pl

Wyżywienie: trzy posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce na terenie ośrodka. Doskonała kuchnia polska i regionalna, uwzględniająca potrzeby sportowców.

TERMINY I CENY ALP/ADR

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
11 dni / 10 noclegów
ALP 1

30.06-10.07.12

1629 Rezerwuję
ALP 2

11.07-21.07.12

1629 Rezerwuję
ALP 3

22.07-01.08.12

1629 Rezerwuję
ALP 4

02.08-12.08.12

1629 Rezerwuję
ALP 5

13.08-23.08.12

1629 Rezerwuję
Gwarancja rezygnacji 65  

Zaliczka rezerwacyjna: 40% ceny

CENA ZAWIERA

Transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klimatyzacja, TV), zakwaterowanie, wyżywienie w ośrodku, program, opiekę pedagogiczną i instruktorską, sprzęt do zajęć programowych, ubezpieczenie Signal Iduna NNW (10 000 PLN).

CENA NIE ZAWIERA

Dopłat transportowych.

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, przyjazd do ośrodka, w godz. popołudniowych, kolacja, zakwaterowanie
2-11 dzień  pobyt w ośrodku, wypoczynek zgodnie z programem
12 dzień

 śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd, przyjazd wg rozkładu

DODATKOWE INFORMACJE

obowiązkowa kaucja zwrotna 30 PLN. Proponowane min. kieszonkowe 150 PLN. Planowana liczba uczestników ADR i TEN 100 os. Niezbędny ekwipunek impr. TEN: odzież sportowa i obuwie na gładkirj podeszwie; impr. (ADR): legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu), buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, buty wojskowe, busole, instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne.

UWAGA: niezbędna pisemna zgoda rodzica na udział a spływie pontonem.

NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

Aby wyjechać na obóz niezbędne są:

legitymacja szkolna
karta kwalifikacyjna

Uwaga! Uczestnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w zajęciach o podwyższonym wysiłku fizycznym, paintballu i quadach. Należy zabrać własny śpiwór i karimatę!

GDZIE

Muszyna obozy mlodziezowe

Muszyna to urokliwie uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, w paśmie Jaworzyny Krynickiej, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz piękne widoki, spokój i cisza są gwarancją wspaniałego wypoczynku.

www.muszyna.pl

JAK WYPOCZYWAMY

NOWOŚĆ! Spływ pontonem najpopularniejszą trasą Popradu (długość trasy ok 14 km) Wartka, górska rzeka przyniesie wiele, wiele emocji! Uczczestnicy często zatrzymują się w słowackiej karczmie na brzegu rzeki w miejscowości Maly Lipnik. Przy końcu spływu płynie się jednym z najpiękniejszych odcinków rzeki - zakolami wyznaczającymi dwie Łopaty - Polską i Słowacką. (w razie mocnych opadów deszczu i wysokiego stanu wody zajęcia się nie odbędą, w zamian zajęcia zastępcze) (3,5 godz.)

WYPRAWA PRZETRWANIA: wyprawa w góry ze scenariuszem i noclegiem w namiocie wojskowym. Pokonywanie koryta górskiej rzeki, budowanie schronienia, przygotowywanie posiłków to Fabryka Adrenaliny!

PAINTBALL (3x2 godz.) - uczestnicy, po zapoznaniu się ze sprzętem, wezmą udział w trzech rozgrywkach scenariuszowych o zróżnicowanym stopniu trudności - od prostej do bardzo skomplikowanej i złożonej gry w terenie górskim. Wspaniały sprawdzian refleksu i współdziałania w grupie.

QUADY (3x2,5 godz.) - umożliwiają bezpieczne poruszanie się w każdym, nawet bardzo trudnym terenie. Poznamy ich niezwykłe możliwości podczas pasjonujących wypraw w góry.

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA (3x2 godz.) - uczestnicy nauczą się jak tamować krwotok, unieruchamiać złamane kończyny, oraz podstawowych zasad postępowania w ratownictwie medycznym takich jak reanimacja czy postępowanie w przypadku omdlenia.

SURVIVAL: pokonywanie trudności w sytuacjach niecodziennych i oswajanie z przestrzenią to dla tych, którzy uwielbiają sporty ekstremalne! Most linowy, zjazd na linach (tyrolce) to właśnie to czego musisz spróbować tego lata!(3 x 2 godz.)

BASEN (3x2 godz.) - tym razem typowo relaksacyjnie spędzimy czas na zabawach w basenie krytym lub otwartym (zależnie od pogody).

ROWERY (3x2 godz.) - program obejmuje trzy wycieczki w góry w terenie o różnej skali trudności. Uczestnicy nauczą się szczególnych właściwości roweru górskiego, jego zastosowania w terenie górskim oraz zasad bezpieczeństwa w czasie takich wycieczek.

GRY ZESPOŁOWE (2x2 godz.).

TRACKING I ORIENTERING – wyprawa na skałki korytem rzeki, nauka czytania mapy, posługiwanie się kompasem. Dodatkowo mała wyprawa na ruiny zamku! (3 x 2 godz.)

ZAJĘCIA REKREACYJNE z poszczególnych dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa, uni-hokej. Zajęcia będą się odbywać na boiskach otwartych oraz na hali sportowej.

INNE ATRAKCJE

turnieje i zabawy rekreacyjne, quizy z nagrodami „Turniej Miast” Zawalczycie o: dyplomy, medale, puchary, statuetki, koszulki firmowe, pamiątkowe zdjęcia na cd.
dyskoteki, karaoke, projekcje filmów, ognisko.
bilard, ping-pong, piłkarzyki stołowe, lotki – dart

 

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Na odcinkach krajowych możliwy jest transport zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) zawsze pod opieką konwojenta i przesiadka do autokaru docelowego. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 20 minut przed planowana godzina odjazdu. Na poszczególnych przystankach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Po uprzednim poinformowaniu zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca i godziny zbiórki oraz zmiany środka transportu na odcinkach krajowych.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny - TTI czynny poza godzinami pracy biura. Nr TTI +48 664 097 679.

Szczegółowe komunikaty transportowe zamieszczane są 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. W przypadku transportu PKP zawsze podajemy tel. kontaktowy do konwojenta. Jeżeli w komunikacie tej informacji nie ma - prosimy o ponowne sprawdzenie 24 godz. przed wyjazdem. Informacje taką można równie uzyskać pod naszym tel. alarmowym.

 

Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.