.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

TATRY: OBÓZ TANECZNY Z GRUPĄ FAIR PLAY CREW W PORONINIE

NIE-NARCIARZE

profil rekreacyjno-turystyczny

Turystyka

+ taniec

Wiek uczestników: 10-13 i 14-18 lat

Ucz się tańczyć od najlepszych!!!

Wszystkich fanów tańca zapraszamy na nasz zimowy obóz w Poroninie.Codzienne szaleństwa połaczone z zabawą na stoku i lodowisku gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia.

GDZIE MIESZKAMY

nowy, komfortowy Ośrodek Wypoczynkowy LIMBA www.limba-poronin.pl - obiekt o bardzo wysokim standardzie: pokoje 3,4,5 -osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników: świetlica ze stołami do tenisa i bilardu oraz grami zręcznościowymi, koliba do imprez integracyjnych.

CO JEMY

całodzienne (3 posiłki + podwieczorek): śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane, a gorące napoje przez cały dzień. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

TERMINY I CENY DLA OBOZU TANECZNEGO

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
BPOP01

14.01-21.01.12

8 dni/7 noclegów

1049 Rezerwuję
BPOP02

21.01-28.01.12

8 dni/7 noclegów

1049 Rezerwuję
BPOP03

28.01-04.02.12

8 dni/7 noclegów

1049 Rezerwuję
BPOP04

04.02-11.02.12

8 dni/7 noclegów

1049 Rezerwuję
BPOP05

11.02-18.02.12

8 dni/7 noclegów

1049 Rezerwuję
BPOP06

18.02-25.02.12

8 dni/7 noclegów

1049 Rezerwuję

CENA ZAWIERA


zakwaterowanie (7 noclegów),

wyżywienie, realizację programu,

opiekę pedagogiczną,

ubezpieczenie Signal Iduna S.A - NNW SKI

CENA NIE ZAWIERA

kosztu karnetów narciarskich - ok. 300 - 350 zł za 6 dni,

opłaty za transport z miast wyszczególnionych w rozkładzie jazdy.

 

 

GDZIE

Poronin to niewielka miejscowość położona u podnóża Tatr i sąsiadująca z Zakopanem. Malowniczy widok na Tatry, bliskość miasta Zakopane, sprawiają, że Poronin cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Zimą Poronin proponuje wyciągi narciarskie, latem szlaki turystyczne i rowerowe oraz wycieczki po okolicy. W Poroninie nadal żywy jest góralski folklor.

Bukowina Tatrzańska - jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, dzięki czemu panują tu doskonałe warunki narciarskie od początku grudnia do końca marca. Do dyspozycji narciarzy są 22 wyciągi narciarskie, zróżnicowane co do długości i stopnia trudności. Prawie wszystkie stoki są oświetlone, i sztucznie naśnieżane.

Białka Tatrzańska- popularne w Polsce centrum sportów zimowych. Ponad 15 km bardzo dobrze utrzymanych tras narciarskich, skupionych głównie w trzech wielkich kompleksach: Kaniówce, Kotelnicy i Bani, gdzie narciarzy obsługuje 20 wyciągów.

Zakopane - zimowa stolica Polski, raj dla miłośników narciarstwa. Znajdują się tu trasy o zróżnicowanej trudności, zarówno dla początkujących jak i wytrawnych narciarzy. Poza tym Zakopane przyciąga turystów swoim niepowtarzalnym klimatem i góralskim folklorem.

JAK WYPOCZYWAMY

 

Obóz tańca nowoczesnego

I Ty możesz zostać bohaterem programu YOU CAN DANCE

Obóz organizowany jest przy współpracy z grupą taneczną Fair Play Crew z Białegostoku (www.fairplaycrew.com).
Uczestnikom zapewniamy codziennie trzy godziny zajęć tanecznych +1 godzina gratispod okiem najbardziej utytułowanych członków grupy Fair Play Crew, m.in. Wojciecha "Blachy" Blaszko, Rafała "Roofiego" Kamińskiego, Karola "Niecika" Niecikowskiego, Cezarego "Kruka" Krukowskiego , Błazeja "Bzygi" Górskiego oraz najzdolniejszych tzncerzy z formacji Fair Play Kwadrat. Zajęcia z instruktorami z Fair Play Crew pozwolą Wam doskonalić własne umiejętności w zakresie najmodniejszych i najnowszych stylów tańca, tj. Hip Hop, New Style Hip Hop, New Age, Videoclip Dance, Breakdance, Popping, Locking, Dancehall, House, Contemporary, Street Jazz.

Codzienne treningi obejmować będą zarówno proste elementy tańców solowych jak i złożone układy grupowe, a zdobyte podczas nich umiejętności będziecie mieli okazję zaprezentować podczas show na zakończenie obozu.
W programie również wieczorne spotkania z instruktorami, ognisko z kiełbaskam iprzy muzyce, wycieczka do Zakopanego , szaleństwo na lodowisku, zabawy na stoku, dyskoteki, oraz gry i zabawy.

INFORMACJE DODATKOWE

obowiązkowo należy zabrać kask ochronny. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego- komplet ok. 30 - 60 zł/dzień.

Uwagi:
Decyzję o wyborze ośrodka narciarskiego na dany dzień podejmuje kadra w zależności od warunków pogodowych oraz umiejętności uczestników.

 

 
 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.