.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

CZECHY: ZIMOWISKO I OBÓZ NARCIARSKI / SNOWBOARDOWY (PEC)

DLA KOGO

NARCIARZE I SNOWBOARDZIŚCI:

(3 poziomy)

Narciarze początkujący

początek

Narciarze średniozaawansowani

średni

Narciarze zaawansowani

wysoki

Snowboardziści początkujący

początek

Snowboardziści średniozaawansowani

średni

Snowboardziści zaawansowani

wysoki

Wiek uczestników: 7-12 i 13-18 lat

Zimowisko narciarskie/snmowboardowe dla dzieci, obóz narciarski/snowboardowy dla młodzieży

GDZIE MIESZKAMY I CO JEMY

Pensjonat Górski MILETA – pensjonat położony jest na pograniczu Peca pod Śnieżką i Velkej Upy, w pobliżu wyciągów narciarskich. Pensjonat oferuje ponad 100 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach 2,3,4-osobowych, wszystkie wyposażone w pełny węzeł sanitarny, łóżka z pościelą antyalergiczną, część pokoi posiada łóżka piętrowe. Do dyspozycji miłych Gości restauracja z barem i TV, pokój gier towarzyskich (bilard, stół do ping-ponga, piłkarzyki stołowe), dwie jadalnie z możliwością wykorzystania poza posiłkami na świetlicę, trzy sale dydaktyczne. Na zewnątrz budynku latem boisko, plac zabaw, które zimą z powodzeniem wykorzystamy na zimowe szaleństwa.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadania, obiadokolacje) przygotowywane w ośrodku przez znakomitych miejscowych kucharzy. Tradycyjna kuchnia czeska i europejska, posiłki podawane na miejscu w jadalni. Świadczenia zaczynają się ciepłą obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończą śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną  w dniu wyjazdu.

TERMINY I CENY

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
MIL/N

narty

14.01-21.01.12

8 dni/7 noclegów

1200 Rezerwuję
MIL/S snowboard

14.01-21.01.12

8 dni/7 noclegów

1200 Rezerwuję

CENA ZAWIERA

7 noclegów w pokojach 2, 3, 4- osobowych z łazienkami,
wyżywienie 2 x dziennie + i suchy prowiant na drogę powrotną,
transport autokarem ze Szczecina,
opiekę doświadczonej kadry i instruktorów narciarstwa,
opiekę medyczną,

realizację programu j.w.,

niezbędne materiały,

ubezpieczenie NNW i KL Signal Iduna,

podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

Ubezpieczenia SKI - 25 PLN.

Dopłat transportowych z poszczególnych miast Polski

karnetów narciarskich: (6-dniowy karnet narciarski dla dzieci i młodzieży na region Ski Pec kosztuje 1500 koron czeskich, co w przeliczeniu na złotówki wynosi mniej więcej ok. 300 PLN),
kosztu wycieczki fakultatywnej do Aquaparku w Szpindlerowym Młynie + 70 PLN.

 

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Przy wyjeździe za granicą niezbędny jest paszport lub dowód osobisty!


DOPŁATY ZA TRANSPORT:
Szczecin (+0), Wrocław (+ 50), Warszawa (+ 100), Opole (+ 50).
Opłaty w nawiasach z wymienionych miast Polski w PLN, (+0) oznacza brak dopłaty. Przejazd z wymienionych miast realizowany jest przy min. 4 osobach. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. Połączenie antenowe z Warszawy realizowane będzie PKP na trasie Warszawa - Wrocław - Warszawa.

GDZIE

Pec pod Śnieżką to jeden z najbardziej znanych kurortów karkonoskich, położony bardzo blisko naszej południowej granicy, na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Pec jest gminą, do której administracyjnie należą osady m.in. Velka Upa. Gmina liczy zaledwie 6000 mieszkańców, co zdecydowanie nadrabiają przybywający tu licznie turyści. Wspaniała lokalizacja Peca, w pobliżu najwyższych szczytów Karkonoszy, na wysokości ok. 800 m n.p.m., znakomite warunki śniegowe i świetna baza narciarska sprawiają, iż jest to o wiele lepszy ośrodek od Harrachova czy  Szpindlerowego Młyna.

GDZIE JEŹDZIMY?:
Stacja Ski Pec to największe centrum narciarskie we wschodniej części Karkonoszy. Tereny narciarskie położone są na wysokości od 800 m n.p.m do najwyższego szczytu Karkonoszy  - Śnieżki - 1602 m n.p.m. Pokrywa śnieżna leży tu ok. 5-6 m-cy, co sprzyja fantastycznym warunkom narciarskim przez cały sezon zimowy. Narciarze i snowboardziści mają tu do swojej dyspozycji 4-osobową kanapę i 9 wyciągów orczykowych, które pozwalają na przepustowość ok. 10.000 osób na godzinę. Łączna długość tras to ok. 10 km tras zjazdowych oraz 20 km tras biegowych, trasy w 65% są sztucznie naśnieżane, a każdy – od początkującego do zaawansowanego narciarza – znajdzie tu coś dla siebie. W godzinach wieczornych korzystać można tu z 3 oświetlonych tras narciarskich, z których jedna - Jawor to najdłuższa trasa w całych Czechach – ma 1,5 km długości. Dla fanów snowboardu prawdziwy raj – olbrzymi snowpark z rynną snowboardową.

 

ATRAKCJE, KTÓRE NA WAS CZEKAJĄ

WARIACJE NA DWORZE: igloo – architektura, czyli budujemy własne miasto, bitwy na śnieżki w okopach, zjazdy na „bele-czym”, unihokej na śniegu, góralskie ognisko z kiełbaskami i góralską przyśpiewaką, malowanie śniegu, impreza na orientację z zadaniami, zabawy i gry strategiczne na świeżym powietrzu; I Zimowa Olimpiada Pec 2012.

WARIACJE POD DACHEM: projekcja filmowa związana z zimą z kubkiem gorącej czekolady, turnieje z nagrodami, podczas których pochwalicie się talentem i wiedzą, gry fabularne i integrujące – mafia, tabu i poszukiwacze przygód, turniej ping-ponga, konkurs tańca na szalonej macie, karaoke i „Mam talent”, podczas których zaprezentujecie swoje umiejętności, dyskoteki z konkursami, nagrody.

ZWIEDZIMY: Pec pod Śnieżką – zwiedzanie górskiego kurortu, spacer po miejscowości, pobyt w Relaxparku w Pecu, w tym największa z czekających atrakcji – zjazd saneczkami po wspaniałym torze bobslejowym (dla dzieci od 8 roku życia).

JAK WYPOCZYWAMY

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień  Przejazd do miejsca organizacji imprezy. Zakwaterowanie. Zajęcia integracyjne. Ciepła kolacja.
2-7 dzień Realizacja bogatego programu.
8 dzień

Śniadanie. Rozdanie prowiantu na drogę. Przejazd na miejsce zbiórki. Zakończenie imprezy.

 

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

ZIMOWISKO NARCIARSKIE I OBÓZ NARCIARSKI

Jeździmy codziennie, a jeśli będziecie mieli ochotę, nawet dwa razy dziennie. W trakcie turnusu realizujemy minimum 6 bloków zajęć na stoku (po 3-4 godziny każdy). Maksymalna liczebność grup to 10 osób. Nauka lub doszkalanie jazdy odbywa się z instruktorami narciarstwa posiadającymi pełne uprawnienia instruktorskie. A po zajęciach na stoku proponujemy zajęcia teoretyczne powiązane z tematyką jazdy na nartach: sprzęt i jego konserwacja, rozgrzewka, techniki jazdy, ewolucje narciarskie.

ZIMOWISKO SNOWBOARDOWE I OBÓZ SNOWBOARDOWY

Jak najwięcej czasu spędzamy na stoku. Jeździmy minimum raz dziennie - 6 bloków zajęć na stoku (po 3-4 godziny każdy), czasem częściej. Prócz jazdy wolnej, uczestnicy wyjazdu uczą się i szlifują techniki przejazdu przez przeszkody w snowparku. Zajęcia odbywają się pod opieką licencjonowanych instruktorów snowboardu. Dodatkowo proponujemy przegląd filmowy efektownych ewolucji snowboardowych: elementy freestyle'u, w tym: shiftów, noseroll tailor, nosewheelie i taiwheelie.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Aquapark Szpindlerowy Młyn 70 PLN
2-godzinna zabawa w basenach: rekreacyjnym, dla dzieci z trzema zjeżdżalniami rurowymi oraz dzika rzeka.

CO ZABRAĆ

Ważną legitymację szkolną, wypełnioną kartę kolonijną, ciepłe zimowe ubrania (koniecznie 2 pary butów), czapki, rękawiczki, szaliki, ciepłą bieliznę, strój kąpielowy; MILE WIDZIANE: własne narty/deski, buty i kije, gogle.
dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki

KASKI obowiązkowe dla wszystkich!!!

 

 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.