.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Lato
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

POLSKA: OBÓZ FUNFESTIVAL SIATKÓWKA W KORTOWIE

DLA KOGO

MIŁOŚNICY SIATKÓWKI

Wiek uczestników: 12-14, 15-18 lat

GDZIE MIESZKAMY

Położony blisko jeziora w środku doskonale rozwiniętej infrastruktury sportowej dom studencki, pokoje 2 osobowe z łazienkami lub 2,3,4 osobowe w segmentach 2 pokojowych z łazienkami. W akademiku znajduje się świetlica, sala TV, całodobowa recepcja.

Siatkówka (skrót: SDS) TERMINY I CENY:

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
PPOK 1

04.07-14.07.12

1399 Rezerwuję
PPOK 2 15.07-25.07.12 1399 Rezerwuję
PPOK 3 26.07-05.08.12 1399 Rezerwuję
PPOK 4 06.08-16.08.12 1399 Rezerwuję
PPOK 5 17.08-27.08.12 1399 Rezerwuję

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - 2,4% ceny.

ŚWIADCZENIA

Zakwaterowanie: 10 noclegów.

Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu ("szwedzki stół"), obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport:
Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna i rezydenta. Realizacja programu.

UWAGI

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Na obóz należy zabrać: strój kąpielowy, wygodne buty, kurtkę przeciwdeszczową, krem do opalania z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, czapkę z daszkiem, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Program obozów i kolonii zostanie odpowiednio dostosowany do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. W przypadku małej liczby zgłoszeń grupy wiekowe na obozach mogą być łączone.

GDZIE

Miasteczko akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, położone jest poza miastem nad jeziorem Kortowskim, w otoczeniu lasów i parków. Na terenie miasteczka znajdują się akademiki, budynki uczelni, stołówka, sklepy, księgarnia, poczta, boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, korty tenisowe, przystań wodna ze sprzętem pływającym, kąpielisko strzeżone, hala sportowa, ośrodek jeździecki, dyskoteki. Miasteczko jest kompleksem chronionym przez straż akademicką.

warsztaty artystyczne z gwiazdami polskiej telewizji i estrady
obozy sportowe pod okiem wybitnych polskich sportowców i trenerów
warsztaty gitarowe pod patronatem magazynu "Gitarzysta"
światowej sławy gwiazdy tańca, teatru, beatboxu
uczestnictwo w imprezach artystyczno-rozrywkowych w ramach międzynarodowego festiwalu teatralnego BRUK FESTIVAL Olsztyn 02.07- 14.07.2012 - najlepsi z najlepszych, w jednym miejscu przez 2 tygodnie - zarówno w charakterze widzów jak i wykonawców (pokazy i koncerty na profesjonalnej scenie)
darmowe wejście dla uczestników I turnusu na Breake Dance i Beatbox European Challange
fotorelacje z obozu na funpage Almatur na FB
pokazy artystyczne, sportowe rozgrywki i dyskoteki tematyczne

PROGRAM

Uczestnicy wezmą udział w największym interdyscyplinarnym obozie w Polsce - Kortowo FunFestival. Wykwalifikowani instruktorzy, w tym gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady poprowadzą różnorodne zajęcia artystyczne (np. obóz teatralno-wokalny z aktorami Teatru Muzycznego Roma, warsztaty gitarowe pod merytoryczną opieką magazynu "Gitarzysta", warsztaty taneczne, beatboxowe i dj-skie w ramach międzynarodowego festiwalu teatralnego Bruk Festival - jedynego takiego festiwalu w Europie Środkowej. Oprócz tego m. in. obozy: taneczne z uczestnikami znanych programów telewizyjnych, fotograficzne prowadzone przez znanych polskich fotografików. W trakcie ponadto zawody sportowe, turnieje, pokazy artystyczne grup, dyskoteki tematyczne kicz party i old school party oraz program rekreacyjno sportowy (gry zespołowe, kajaki, rowerki rolki, zajęcia na siłowni, plażowanie , wycieczka do Olsztyna) dla każdej z grup. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Siatkówka:
Treningi (2 razy dziennie po 1,5 godz.) prowadzone są przez doświadczonych instruktorów na hali sportowej oraz boiskach do siatkówki plażowej. Uczestnicy doskonalić będą technikę indywidualną oraz zapoznają się z podstawowymi elementami taktycznymi. Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez zawodników AZS Olsztyn lub jednego z najlepszych polskich trenerów Ireneusza Mazura.

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

 

Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.