.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Lato
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

HOLANDIA: OBÓZ ROWEROWY

DLA KOGO

MIŁOŚNICY WYCIECZEK ROWEROWYCH

Wiek uczestników: 13-19 lat

Pomiędzy wiatrakami

Nasza propozycja obozów, jest dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wolność, przestrzeń i niestandardowe spędzanie czasu! Jeżeli jazda na rowerze, to jest to co kochacie najbardziej, to właśnie te wyjazdy są przygotowane z myślą o wszystkich roweromaniakach!

GDZIE MIESZKAMY I CO JEMY

Na campingach w 3-4-osobowych namiotach typu igloo, dostarczanych przez organizatora.

Wyżywienie: Śniadania, suchy prowiant na wycieczki, obiadokolacje - przygotowywane przez uczestników z produktów dostarczanych przez organizatora. Świadczenia żywieniowe zaczynają się obiadokolacją drugiego dnia wyjazdu, kończą śniadaniem dnia przedostatniego. Wszyscy uczestnicy dostają suchy prowiant na drogę powrotną.

TERMINY I CENY TRM/HOL

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
 (TRM/HOL)
TRM 1

05.07-17.07.12 
 
13 dni/11 noclegów

2090 Rezerwuję
TRM 2

19.07-31.07.12

13 dni/11 noclegów

2090 Rezerwuję
TRM 3

02.08-14.08.12

13 dni/11 noclegów

2090 Rezerwuję
TRM 4

16.08-28.08.12

13 dni/11 noclegów

2090 Rezerwuję

Zaliczka rezerwacyjna: 40% ceny

CENA ZAWIERA

Dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie (KL (10.000 EURO), NNW (7.000 PLN) w Signal Iduna), program, opiekę kadry instruktorskiej i pedagogicznej.

CENA NIE ZAWIERA

Wstępów do zwiedzanych miejsc (orientacyjny koszt ok. 14 euro).

DOJAZD

Gdynia - Holandia - Gdynia (przejazd przez Niemcy) - autokarem klasy LUX: wc, video, barek, siedzenia lotnicze, klimatyzacja (podróż trwa około 16 godzin w każdą ze stron). Rowery są transportowane w autokarze lub profesjonalną przyczepą rowerowo – bagażową. Podczas każdego transportu ważne jest odpowiednie zabezpieczenie sprzętu przed uszkodzeniami. Szczególną uwagę zwróćcie na delikatne i drobne mechanizmy (manetki, hamulce itp.)

 

DODATKOWE INFORMACJE

Zbiórka wyjazdowa: Gdynia, Ul. Kazimierza Górskiego
Parking pomiędzy Hipermarketem Real, a Halą Sportowo-widowiskową, o godzinie 20:00.
Powrót: w/w miejsce około godziny 12:00.

Dla młodzieży niepełnoletniej organizujemy antenowe dojazdy pociągami PKP z następujących miast Polski (opłata uiszczana jest w biurze przed wyjazdem ): Wrocław (220 zł), Poznań (200 zł), Bydgoszcz (190 zł), Szczecin (bez dopłaty)*, Koszalin (bez dopłaty)*, Słupsk (bez dopłaty)*, Katowice (220 zł), Częstochowa (200 zł), Łódź (200 zł), Toruń (170 zł), Kraków (230 zł), Warszawa Centralna (220 zł), Iława (170 zł).
* uczestnicy są odbierani autokarem jadącym tą trasą.

Zbiórki na parkingach przed dworcami głównymi PKP w/w miast.
Dojazdy antenowe organizowane będą przy min. 4 uczestnikach, którzy są dowożeni pod opieką instruktora/opiekuna.
Przebieg tras oraz środek transportu mogą ulec zmianie (np. zamiast pociągu może być mikrobus, taksówka lub samochód prywatny).

Dokładne godziny i miejsca zbiórek będą dostępne na około tydzień przed wyjazdem bezpośrednio w biurze, telefonicznie oraz na stronie www.tramp.gda.pl

NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

Aby wyjechać na obóz niezbędne są:

legitymacja szkolna
karta kwalifikacyjna

GDZIE

Dla Holendrów rower to przede wszystkim codzienny środek transportu. Rowerem dojeżdża się wszędzie: do szkoły, na uczelnię, na zakupy. Ich umiłowanie cyklingu jest nieporównywalne z żadną inną nacją. Holandia to równinny, przyjazny rowerzystom teren, gęsta (20.000 km) siatka dróg rowerowych, odseparowanych od głównego ruchu samochodowego, świetnie oznakowanych, z rowerowymi mostami, tunelami, promami, w niektórych miejscach nawet z sygnalizacją świetlną, to także rozbudowana infrastruktura rowerowa - sklepy, serwisy, a nawet parkingi strzeżone. Wszystko to sprawia, że Holandia nazywana jest na całym świecie Rowerowym Rajem.

Po autokarowej przeprawie przez Niemcy dotrzemy do Enschede, gdzie w końcu wsiądziemy na rowery. Stąd trasą: Arnhem, Hoge Veluwe (park krajobrazowy), Utrecht, Haga, dotrzemy do Amsterdamu. Jak się uda to też na wyspę Texel i powoli trzeba będzie się zbierać do powrotu. Chociaż będziemy poruszać się po główniejszych drogach rowerowych, nie zabraknie wyścigów z barkami i kajakami płynącymi kanałami przy drodze, małych nawet XVII-wiecznych miasteczek, w których do domu można jedynie dopłynąć łódką albo dojechać rowerem, starych portów handlowych, parków wydmowych, wrzosowisk dla miłośników jazdy terenowej.
Ech...tam każdy cyklista, nawet nie doszły, musi pojechać.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Wyjazd rowerowy do Holandii jest propozycją dla każdego rowerzysty. Podczas 11 dni pobytu mamy w planie przejechać około 500-kilometrową trasę równinnego terenu. Trochę zwiedzania, trochę wycieczek promienistych przy okazji podwójnych noclegów na tych samych campingach, dla każdego coś miłego.

Cały czas "na lekko" autokar przewozi rzeczy, ubezpiecza grupę, pokonuje z nami dokładnie tę samą trasę. Sakwy rowerowe, czy mały plecak na pewno się przydadzą, zawsze będzie gdzie zabrać strój kąpielowy, ręcznik, koszulkę na zmianę, suchy prowiant, aparat fotograficzny, itp. Całodzienne wycieczki proponowane przez nas to dystanse od 40 do 100 km dziennie, istnieje jednak możliwość dopasowywania długości wycieczek do chęci i możliwości grupy, czy podgrup.

Przez cały czas trwania wyjazdu uczestnicy są pod opieką instruktorów, w tym instruktora po przeszkoleniu medycznym i serwisanta rowerowego służącego pomocą w przypadku drobnych awarii sprzętu. Większe problemy techniczne załatwiamy w profesjonalnych serwisach rowerowych (niestety płatnych), których na trasie jest pod dostatkiem. Dostęp do pitnej wody na campingach jest nieograniczony, a i na trasach wycieczek jest jej pod dostatkiem, dlatego proponujemy problem zimnych napoi rozwiązać zabraniem ze sobą "oranżady w proszku", czy tabletek jak np. Plusz.
Uwaga, prysznice na większości campingów są płatne, 5 minut kąpieli kosztuje około 1 Euro (koszty ponoszą uczestnicy).

W Waszej garderobie musi znaleźć się odzież na różne temperatury: koszulki z krótkim rękawkiem, krótkie spodenki, nakrycie głowy, dres, ciepły sweter lub polar, kurtka przeciwdeszczowa, dwie pary wygodnych butów, strój kąpielowy lub kąpielówki. Pamiętajcie również o zabraniu: przyborów toaletowych, ręcznika, kremu z filtrem, środka przeciw komarom, okularów przeciwsłonecznych, latarki, aparatu fotograficznego, a koniecznie: paszport, rower, obowiązkowo kask, zabezpieczenie roweru, łatki rowerowe, zapasową dętkę, śpiwór, karimatę, sztućce, kubek, miskę. Pamiętajcie również o sprawdzeniu stanu technicznego swojego roweru…

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  Bydgoszcz , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 200 PLN  
  Częstochowa , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 200 PLN  
  Iława, o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 170 PLN  
  Katowice , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 220 PLN  
  Koszalin, o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 0 PLN  
  Kraków , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 230 PLN  
  Poznań , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 200 PLN  
  Słupsk, o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 0 PLN  
  Szczecin , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 0 PLN  
  Toruń o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 170 PLN  
  Warszawa , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 220 PLN  
  Wrocław , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 220 PLN  
  Łódź , o godzinę zbiórki prosimy dowiadywać się 7 dni przed imprezą 200 PLN  

 

 

Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.