.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Lato
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

POLSKA: OBÓZ WINDSURFINGOWY W DĄBKACH

DLA KOGO

Wiek uczestników: 10-14; 14-18 lat

Przygoda z deską i żaglem

Dla każdego kto chciałby wykorzystać wakacje na zdobycie dodatkowych uprawnień. Jeżeli kochasz wodę, uwielbiasz pływać a przy okazji chciałbyś pomagać ludziom jedź z Nami na wakacje!

GDZIE MIESZKAMY I CO JEMY

Ośrodek Wypoczynkowy „Carbo” graniczy z obszarami leśnymi , zaledwie o ok. 100 metrów od plaży i ok. 50 metrów od jeziora. Ogrodzony i oświetlony. Składa się z 2 pawilonów hotelowych oraz budynku głównego w którym znajduje się jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, sala telewizyjno – taneczna, bilard i tenis stołowy. Ponadto : boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych – 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego. Mieszkamy w pokojach typu studio 2+2 i 2+3 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonem.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie.

TERMINY I CENY Przygoda z deska i żaglem

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
 (CAR/WIN)
11 dni / 10 noclegów
CAR 1

02.07-12.07.12

1649 Rezerwuję
CAR 2

13.07-23.07.12

1649 Rezerwuję
CAR 3

24.07-03.08.12

1649 Rezerwuję
CAR 4

04.08-14.08.12

1649 Rezerwuję
CAR 5

15.08-25.08.12

1649 Rezerwuję

Zaliczka rezerwacyjna: 40% ceny

CENA ZAWIERA

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, kadrę, kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, instruktorów sportu, program, ubezpieczenie Signal Iduna NNW (5 000 PLN)

CENA NIE ZAWIERA

dopłat transportowych, imprez fakultatywnych

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd według rozkładu jazdy,  dojazd do ośrodka, kolacja, zajęcia integracyjne, nocleg
2-11 dzień wypoczynek w ośrodku
12 dzień

śniadanie w ośrodku+suchy prowiant, wykwaterowanie, przejazd według rozkładu jazdy

DODATKOWE INFORMACJE

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny uczestników program może ulec zmianie.

• Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże alpinistyczne, kaski, kamizelki, maski ochronne, mundury, rękawice).

• Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć:
- przejażdżka bananem
za motorówką (min 5 osób) – 20 zł (10 minut).
- ścianka wspinaczkowa – 10 zł.
- kula zorbingowa – 10 zł.
- kule wodne – 5 zł.
- karta pływacka (egzamin i wydanie) – 30 zł.
- paintball – 25-35 zł
(w zależności od realizowanych scenariuszy).


Możliwość zakupu:
- mundurów wojskowych
z demobilu – 40 - 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz innych akcesoriów militarnych.

• Dodatkowo od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję 
w całości oddamy w dniu wyjazdu.


• Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00.

GDZIE

Dąbki to nadmorska miejscowość turystyczna, malowniczo położona na Mierzei Bukowskiej w centralnej części Pobrzeża Słowińskiego pomiędzy Jeziorem Bukowo, a wybrzeżem Bałtyku. Wybrzeże morskie w okolicy Dąbek jest płaskie, z szeroką piaszczystą plażą, otoczoną pasmem nadmorskich wydm.

JAK WYPOCZYWAMY

windsurfing: nauka oraz doskonalenie żeglowania na desce windsurfingowej – pakiet 15 godzin (10 godzin szkolenia z instruktorem + 5 godzin samodzielnego pływania). Program szkolenia odbywać się będzie w 3 grupach (początkująca, średnio zaawansowana, zaawansowana); budowa sprzętu – nazewnictwo, omówienie zasad bezpieczeństwa podczas zajęć, nauka taklowania i trymowania sprzętu, podstawy teorii żeglowania
cz. 1 – zajęcia na utrzymanie równowagi na desce w wodzie, podnoszenie żagla z wody, jazda na halsie, ostrzenie i odpadanie, obroty deską pod wiatr i z wiatrem; teoria żeglowania
cz. 2 – róża wiatrów, prawo drogi, skala Beauforta, pozycja wyjściowa i start, halsowanie (jazda na wiatr – bajdewind), podstawowe zasady sterowania – ostrzenie i odpadanie, żeglowanie z wiatrem (fordewind, baksztag), zwrot przez rufę.

zajęcia wodne: przejażdżki na bananie wodnym po Jeziorze Bukowo.

orientering: nauka orientacji w terenie oraz posługiwania się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, wędrówki na orientację, sygnalizacja i komunikowanie się w terenie, podchody i gry terenowe, „czytanie mapy”.

I pomoc: szkolenie ze wstępnej i dodatkowej pomocy przedmedycznej przy użyciu specjalistycznego sprzętu pod okiem międzynarodowych instruktorów i ratowników, rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, transport rannego w trudnych warunkach terenowych noszami ratowniczymi oraz konstruowanie własnych noszy, postępowanie w przypadkach urazu kręgosłupa, krwotoku, wstrząsu, nauka opatrywania ran, ćwiczenia i symulacje akcji ratowniczych z użyciem fantomów i defibrylatora AED.

elementy apinistyki: nauka wiązania węzłów i zasad asekuracji, wspinaczka pojedyncza i równoległa na sztucznej ścianie wspinaczkowej.

zajęcia rekreacyjno-sportowe: piłka siatkowa, nożna, olimpiada wodna, przeciąganie liny, turniej piłki wodnej, zawody, podchody.

ogniska, plażowanie i kąpiele: pod opieką ratowników WOPR.

Zajęcia: program szkolenia odbywa się na Jeziorze Bukowo w 3 grupach (8 – 10 osób, prowadzonych przez nauczycieli AWF oraz licencjonowanych instruktorów PSW). Akwen ten charakteryzuje się łagodnie opadającym dnem. Maksymalna głębokość jeziora to 2,5 m. Bliskie sąsiedztwo Bałtyku (150 m) gwarantuje częsty, równy wiatr.

Zapewniamy: sprzęt szkoleniowy (deska mieczowa – Fanatic, Rrd; pędniki: Pacific, North Sails; żagle od 1 m˛ do 5,5 m˛; ubiory piankowe Gul; kamizelki asekuracyjne – Aquarius); asekuracja z łodzi motorowej – bezpieczeństwo zapewniają dwie łodzie; zestaw szkoleniowy dla każdego uczestnika jest dobierany pod kątem wieku, wzrostu, wagi, zdolności motorycznych oraz umiejętności.

WYMAGANY EKWIPUNEK:

legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu), buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; 
mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, własna muzyka na płytach CD.

Niezbędne zabranie butów z miękką podeszwą do zajęć na desce (typu trampki).

Wymagana jest umiejętności pływania.


 

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Szczegółowe komunikaty transportowe zamieszczane są 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. W przypadku transportu PKP zawsze podajemy tel. kontaktowy do konwojenta. Jeżeli w komunikacie tej informacji nie ma - prosimy o ponowne sprawdzenie 24 godz. przed wyjazdem.

 

Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.