.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

POLSKA: ZIMOWISKO NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE, WISŁA, BESKIDY

DLA KOGO

NARCIARZE I SNOWBOARDZIŚCI:

(3 poziomy)

Narciarze początkujący

początek

Narciarze średniozaawansowani

średni

Narciarze zaawansowani

wysoki

Snowboardziści początkujący

początek

Snowboardziści średniozaawansowani

średni

Snowboardziści zaawansowani

wysoki

Wiek uczestników:6-13 lat

GDZIE MIESZKAMY I CO JEMY

Pensjonat Słoneczny Gród (www.slonecznygrod.pl) w Wiśle. Pokoje stylowe, z klimatem, 2-4 osobowe z wygodnymi, przestronnymi, świeżo wyremontowanymi łazienkami. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.
Uwaga: Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego doboru wiekowego grup, dlatego Pensjonat Słoneczny Gród przeznaczony będzie tylko dla Dzieci w wieku 5-13 lat.Wyżywienie 4 posiłki dziennie

TERMINY I CENY

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj

01WISA

15.01-21.01.12

999 Rezerwuję

02WISA

22.01-28.01.12

999 Rezerwuję
03WISA 29.01-04.02.12 999 Rezerwuję

CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie.
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie – śniadanie, obiad z podwieczorkiem (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna i kończy się obiadem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.
Program wg opisu.
Opiekę pedagogiczną i medyczną.
Ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

CENA NIE ZAWIERA

Koszt dodatkowy (orientacyjnie):

Dojazd - wg rozkładu jazdy.
Wypożyczenie sprzętu narciarskiego - 150zł/turnus.

 

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Organizujemy dojazd na obóz z większości miast Polski, za dopłatą. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na stronie internetowej i w biurze na 14 dni przed imprezą. UCZESTNICY ZAWSZE PODRÓŻUJĄ POD OPIEKĄ NASZEJ KADRY. Dojazd z poszczególnych miast polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.
Wyjazd Miejsce wyjazdu/przyjazdu (+ dopłaty transportowe w PLN) Powrót
do potw. KRAKÓW, Dworzec PKP, przy informacji(+68 PLN) do potw.
do potw. WROCŁAW Dworzec PKP, przy informacji (+138) do potw.
do potw. POZNAŃ Dworzec PKP, przy informacji (+138) do potw.
do potw. BYDGOSZCZ Dworzec PKP, przy informacji (+138) do potw.
do potw. ŁÓDŹ Dworzec PKP, przy informacji (+138) do potw.
do potw. OLSZTYN Dworzec PKP, przy informacji (+138) do potw.
do potw. SZCZECIN Dworzec PKP, przy informacji (+138) do potw.
do potw. GDAŃSK Dworzec PKP, przy informacji (+138) do potw.
do potw. KATOWICE,Dworzec PKP, przy informacji (+68 PLN) do potw.
do potw. WARSZAWA, (+158 PLN) do potw.
dojazd własny - prosimy o przybycie do ośrodka po godz. 19.00

GDZIE

Miasto Wisła zwane Perłą Beskidów – urocze miejsce w Beskidzie Śląskim, u podnóża Góry Baraniej i Czantorii to idealne miejsce dla Maluchów, które chcą rozpocząć przygodę z nartami lub snowboardem. Piękny górski krajobraz, wiele ciekawych stoków i tras – dostosowanych do umiejętności amatorów białego szaleństwa, niesamowita atmosfera i ciepło mieszkańców – to wszystko sprawi, że Uczestnicy poczują się tu wyjątkowo dobrze.

PROGRAM

Obóz ma na celu łagodne wprowadzenie naszych Najmłodszych Uczestników w świat białego szaleństwa. Program przeznaczony jest dla Dzieci, które nie miały w przeszłości kontaktu z nartami czy snowboardem. Poprzez zabawę i odpowiednie natężenie zajęć zarazimy je miłością nie tylko do nart i snowboardu, ale także do zdrowego stylu życia, jaki promują sporty zimowe. W młodości łatwiej nabywa się umiejętność jazdy, dzięki temu w przyszłości można nabierać systematycznie doświadczenia i czerpać z narciarstwa przyjemność, relaks i czystą frajdę!

Wyjątkowe podejście – z założenia młodzi Uczestnicy nie są zazwyczaj w stanie skupić swojej uwagi zbyt długo na jednej czynności, dlatego zajęcia narciarskie przerywane są zabawami na śniegu, czy odpoczynkiem w ośrodku tak, aby dostosować ich natężenie do możliwości. Ośrodek położony jest ok. 150m od najbliższego wyciągu, na którym będziemy stawiać pierwsze kroki, dlatego instruktor może w każdym momencie zarządzić przerwę na regenerację w ośrodku i rozgrzanie zmarzniętych rączek.

Czemu na obóz? – w czasie zajęć w grupie Uczestnicy są w stanie zobaczyć jak inni czerpią radość z uprawiania narciarstwa, co wg nas jest najlepszym sposobem, aby wzbudzić zainteresowanie tym sportem. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, maksymalnie 8 osób na 1 instruktora (osobne grupy narciarskie i snowboardowe – prosimy o deklarację w momencie zapisywania), pozwala to z jednej strony zachować indywidualne podejście, a z drugiej dać odpowiedni kontakt z rówieśnikami.

Sprzęt – dobór sprzętu ma duże znaczenie, odpowiednio dobrany pomoże Maluchom w szybszym robieniu postępów. Z Uczestnikami, którzy nie posiadają własnego sprzętu Instruktorzy wybiorą się do wypożyczalni, gdzie pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie. Sprzęt wypożyczamy za dopłatą 150zł/turnus. Dobry sprzęt to także bezpieczeństwo, nasi instruktorzy zadbają, aby wyregulować siłę wypięcia wiązań. Wymagamy, aby każdy Uczestnik posiadał swój własny kask narciarski.

Karnety i trasy – w czasie Obozu zapewniamy karnety narciarskie. Na początku będziemy korzystać z najbliższych ośrodków i wyciągów, zaczynając od podchodzenia na tzw. oślich łączkach, potem przyjdzie czas na naukę jazdy na orczyku. W ramach postępów Uczestnicy wybiorą się także na dalsze trasy (zapewniamy przejazdy).

Ilość zajęć – codziennie na stoku będziemy spędzać od 3 do 4 godzin, w zależności od warunków pogodowych i postępów Uczestników. Zajęcia zazwyczaj odbywają się przed południem, kiedy stoki są najlepiej przygotowane, a także po południu po przerwie obiadowej. Najwytrwalsi wybiorą się także na nocne oświetlone stoki! Po zajęciach instruktorzy przeprowadzą wykłady na temat pielęgnacji sprzętu, zasad bezpieczeństwa w górach, oraz zapoznają Uczestników z Białym Kodeksem Narciarskim.

Oprócz szaleństw na stokach proponujemy jeszcze:

Zimowe Kino - wieczorami, w chwilach odpoczynku, w ciepłych kapciach z kubkiem pysznego kakao, Uczestnicy zobaczą najfajniejsze bajki i filmy dla dzieci.

Zajęcia z pierwszej pomocy - Dzieci wezmą udział w krótkim kursie postępowania podczas wypadków. Nasz obozowy lekarz opowie im jak zatamować krwotok, zabandażować rękę, oraz jak postępować w przypadku omdlenia.

Zajęcia plastyczne – po wyczerpujących zajęciach sportowych Uczestnicy będą mieli okazję puścić wodze fantazji i na specjalnych zajęciach plastycznych rozwinąć swoje artystyczne skrzydła.

CO ZABRAĆ

ZALECANY EKWIPUNEK ZIMOWY

Drodzy Rodzice
poniżej przedstawiamy nasze zalecenia dotyczące ekwipunku w jaki należy zaopatrzyć pociechy.
Prosimy aby mieć na uwadze, że małe dzieci nie poradzą sobie ze zbyt dużym bagażem. Rzeczy należy spakować do plecaków bez stelaża lub toreb. Dobrym rozwiązaniem dla młodszych dzieci są walizki na kółkach.

Sprzęt narciarski lub snowboardowy należy spakować w pokrowce .

2 pary rękawiczek ( w tym nieprzemakalne)
2 pary spodni (również dresy), spodnie nieprzemakalne, kalesony lub ciepłe rajstopy
kurtka nieprzemakalna
czapka,szalik,ciepły golf lub bluza polarowa, podkoszulki
buty zimowe ponad kostkę
kapcie, klapki, pidżama, ręcznik, przybory do higieny osobistej
kilka par ciepłych skarpet
opaska elastyczna (narciarze i snowboardziści)
legitymacja szkolna oraz ważny paszport (przy wyjazdach zagranicznych lub
wycieczkach fakultatywnych za granicę)
sprawny, sprawdzony i dopasowany sprzęt sportowy (narty lub snowboard) – nie dotyczy kolonii rekreacyjnej
kask (dotyczy przede wszystkim snowboardzistów), ochraniacze na nadgarstki, okulary narciarskie
krem chroniący przed zimnem i wiatrem
kieszonkowe, pieniądze na wyciągi narciarskie
DOBRY HUMOR !!!

Prosimy zaopatrzyć dzieci w leki, które przyjmują stale (łącznie z zaleceniem lekarza w jaki sposób dawkować leki – koniecznie z pieczątką lekarza).

Przypominamy, że dzieciom, które chorują na chorobę lokomocyjną należy podać leki co najmniej 30-60 min.przed wyjazdem.

 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.