.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

 ZIMOWISKO I OBÓZ ŁYŻWIARSKI W KRYNICY ZDRÓJ

DLA KOGO

NIE-NARCIARZE

profil rekreacyjno-turystyczny

Turystyka

łyżwiarstwo

Wiek uczestników: 7-12 i 13-18 lat

Zimowisko łyżwiarskie dla dzieci, obóz łyżwiarski dla młodzieży

Piruety, axle, tulupy...
Łyżwiarstwo figurowe jest pięknym sportem, tak miło ogląda się pary i solistów w TV.
Jeżeli wiesz, że wiąże się to z ciężką pracą i jesteś gotowa / gotowy podjąć wyzwanie, zapraszamy do Krynicy na obóz łyżwiarski. Nie obędzie się bez wywrotek, za to po koniec zimowiska gwarantujemy, że sami zdziwicie się, jak łatwo kręci się piruety...

GDZIE MIESZKAMY I CO JEMY

Ośrodek Wypoczynkowy GROMADA położony jest w malowniczej dolinie Czarnego Potoku, u stóp Jaworzyny Krynickiej, na którą kursuje najdłuższa w Polsce kolej gondolowa. Kompleks stylowych pawilonów rozlokowany jest na 6,5 ha, urozmaiconego i częściowo zadrzewionego terenu. Czyste, górskie powietrze, przytulne położenie, smaczna kuchnia, a także panująca tu gościnna atmosfera stwarzają idealne warunki do wypoczynku dla młodych amatorów jazdy na nartach i snowboardzie.

Pokoje: Młodzież jest kwaterowana w pokojach 2, 3, 4-osobowych o podwyższonym standardzie. Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny.

Wyżywienie: smaczna kuchnia domowa sprosta gustom nawet najbardziej wybrednych osób. Posiłki - śniadanie, obiad z przegryzką (podwieczorkiem) i kolację - pałaszujemy trzy razy dziennie w jadalni ośrodka.

TERMINY I CENY

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
GRO

15.01-27.01.12

13 dni/12 noclegów

1399 Rezerwuję
Wycieczka do Krakowa 95  

CENA ZAWIERA

12 noclegów w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami w pawilonach murowanych,
Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) i suchy prowiant na drogę powrotną,
Transport autokarem na trasie Kraków – Krynica i Krynica-Kraków,
Transport autokarem/busem na stoki i do atrakcji wymienionych w programie,
Opiekę doświadczonej kadry i instruktorów jazdy na łyżwach,
Opiekę medyczną,
Realizację programu,
Niezbędne materiały,
Ubezpieczenie NNW,
Podatek VAT.
 

CENA NIE ZAWIERA

Dopłat transportowych.
Ubezpieczenia SKI (+35 PLN),
Karnetów narciarskich (w zależności od umiejętności i stopnia zaawansowania – ok. 40-60 PLN/dzień),
Ewentualnych opłat za wypożyczenie sprzętu narciarskiego / snowboardowego (ok. 35 PLN za każdy dzień jazdy).
Kosztu wycieczki fakultatywnej.
 

 

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

TRANSPORT PKP / AUTOKAR (wymagana ważna legitymacja szkolna):
Kraków (+0), Szczecin (+100), Wrocław (+ 70), Warszawa (+120), Opole (+ 50).
Opłaty w nawiasach z wymienionych miast Polski w PLN. Przejazd z wymienionych miast realizowany jest przy min. 4 osobach. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

UWAGA!!!
Osoby wyjeżdżające ze Szczecina rozpoczynają imprezę dzień wcześniej (14.01.2012) ze względu na wieczorny wyjazd ze Szczecina i nocny przejazd do Krakowa.

GDZIE

Krynica to „zimowe miasteczko”, w którym na każdym kroku czuje się wakacyjny luz i entuzjazm związany z licznymi zawodami i imprezami sportowymi. Wśród bujnych lasów beskidzkich, w dolinie potoku Kryniczanki, powietrze aż szczypie świeżością. Park zdrojowy, magiczna architektura, świetnie przygotowane trasy narciarskie i snowboardowe, kolejka linowo-szynowa na Górę Parkową, „Rajskie Ślizgawki” oraz doskonała infrastruktura sportowa: tor saneczkowy, basen i wspaniałe, kryte lodowisko. Rok rocznie w Krynicy odbywają się imprezy oraz zawody narciarskie i snowboardowe: Demo Tour Rossignol, Międzynarodowe Mistrzostwa Narciarskie IFD, Mistrzostwa Polski w Snowboardzie oraz Fiat Freestyle Team Quiksilver.

JAK WYPOCZYWAMY

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień  Przejazd do miejsca organizacji imprezy. Zakwaterowanie. Zajęcia integracyjne. Ciepła kolacja.
2-7 dzień Realizacja bogatego programu.
8 dzień

Śniadanie. Rozdanie prowiantu na drogę. Przejazd na miejsce zbiórki. Zakończenie imprezy.

 

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

PROGRAM ŁYŻWIARSKI:

Minimum 8 dwugodzinnych bloków zajęć z łyżwiarstwa figurowego na sztucznym lodowisku krytym i naturalnym odkrytym w Krynicy Zdroju, ćwiczenia pomagające utrzymać równowagę, bezbolesna nauka upadania, pierwsze ewolucje: przeplatanka, jazda do tyłu, obroty, kroki taneczne. Zajęcia teoretyczne powiązane z tematyką jazdy na łyżwach, różnice w budowie łyżew, zasady wyboru i konserwacji sprzętu, akcesoria łyżwiarskie. Przegląd filmowy efektownych pokazów jazdy figurowej i łyżwiarstwa szybkiego na lodzie, zawody sportowe – ŁYŻWIARSKIE IMPRESJE – KRYNICA 2012. Biuro zapewnia dzienniczek ZAKĘCONEGO ŁYŻWIARZA.

ATRAKCJE DODATKOWE:
ZIMOWO-ZABAWOWO: igloo – architektura, czyli budujemy własne miasto, bitwy na śnieżki w okopach, jazda na sankach, zjazdy na „bele-czym”, piesze wycieczki na okolicznych szlakach, spotkanie z przedstawicielami straży granicznej i ich psiakiem, „zimoolimpiada” - zmagania sportowe w jakich jeszcze nie uczestniczyliście, wyjście na lodowisko, kulig z pochodniami, ognisko z kiełbaskami, zabawy i gry strategiczne na świeżym powietrzu, wieczory pełne atrakcji: karaoke, dyskoteki, teleturnieje (w tym konkursy wiedzy z zakresu sportów zimowych i technik jazdy na nartach/snowboardzie), bingo, wieczorne projekcje filmów związanych z zimą przy kominku z kubkiem gorącej czekolady, szalona mata dla roztańczonych;
ZWIEDZANIE KRYNICY: wizyta w Parku Zdrojowym i Pijalni Wód z degustacją, górskie wycieczki na szczyt Jaworzyny Krynickiej oraz Góry Parkowej, zwiedzanie najciekawszych zakątków miejscowości.

ATRAKCJE FAKULTATYWNE

CAŁODNIOWA WYCIECZKA DO KRAKOWA: zwiedzanie miasta z przewodnikiem: poznamy zabytki Krakowa – Wawel, Sukiennice, Kościół Mariacki oraz ciekawą historię Smoka Wawelskiego, obwarzanków i legendę o gołębiach. Nie obędzie się bez wizyty w Aquaparku: 95 PLN /os.

CO ZABRAĆ

Ważną legitymację szkolną, ciepłe zimowe ubrania (koniecznie 2 pary butów), czapki, rękawiczki, szaliki, ciepłą bieliznę;

ŁYŻWIARZE: własne łyżwy (istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu za dodatkową opłatą).

 

 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.