.::Biuro Podróży AS::.

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne

rezerwacje turystyczne on-line

rezerwacje turystyczne online

Biuro Podróży AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów Zadzwoń do nas 022 7893786 Napisz do nas maila turystyka@asenglish.pl

Poprzednia stronaNastępna strona Kalendarz

Strona główna serwisu Rezerwacje Turystyczne Napisz do nas! Porozmawiaj z nami na Skypie Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu

Oferta

Wyjazdy językowe - język angielski REZERWACJE
  Zima
  Rezerwuję
 

O nas

Kim jesteśmy
Kontakt
 

Zamów kontakt

Wpisz swój email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie.

 

Zabierz na wyjazd

Przewodnik turystyczny

przewodniki, mapy, Księgarnia Podróżnicza www.bezdroza.com

Akcesoria turystyczne

Wszystko co niezbędne w podróży - sklep internetowy oferujący artykuły niezbędne w każdej podróży i wycieczce

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 

AUSTRIA: OBÓZ NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY W SOLDEN (TYROL)

DLA KOGO

NARCIARZE I SNOWBOARDZIŚCI:

(kliknij na ikonę po szczegóły poziomów)

Narciarze początkujący

początek

Narciarze średniozaawansowani

średni

Snowboardziści początkujący

początek

Snowboardziści średniozaawansowani

średni

Wiek uczestników: 13-19 lat

Obóz R LAX & FUN

GDZIE MIESZKAMY

Sportclub Otztel ***- znajduje się w centrum miejscowości Gries, na wysokości 1 600 metrów n.p.m. w tyrolskiej dolinie Ötztal. W miasteczku znajduje się: supermarket, pub, restauracje, basen, kąpielisko termalne, wypożyczalnia nart i desek. Na terenie hotelu do dyspozycji obozowiczów: restauracja, bar, stół do bilarda, przechowywania sprzętu narciarskiego, nowe i przestronne SPA, które zaprasza na relaks po całym dniu spędzonym na stoku.Na terenie całego hotelu dostęp do darmowego internetu WI FI. Pokoje: 3-4 osobowe, komfortowe, funkcjonalnie urządzone w stylu tyrolskim, z łazienką i TV. Do wyciągów dojeżdżamy autokarem. Najbliższy stok znajduje się ok. 25 min jazdy od hotelu.

CO JEMY

3 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. Śniadania w formie bufetu, lunch pocket na stok oraz 4-daniowa obiadokolacja serwowane z bufetem sałatkowym. Raz w tygodniu kolacja o tematyce tyrolskiej ze specjalnościami tego regionu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Bezalkoholowy Welcome Drink w dniu przyjazdu.

TERMINY I CENY

Kod Terminy

Cena

PLN

Rezerwuj
SPO 1

13.01-22.01.12

10 dni/7 noclegów

1999

Rezerwuję

SPO 2

20.01-29.01.12

10 dni/7 noclegów

1999 Rezerwuję
Gwarancja Stałej Ceny 60  
Gwarancja rezygnacji 55

Podwyższenie ubezpieczenia KL

(20.000 Euro)

30
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP 120

Ubezpieczenie SKI

(OC, kradzież sprzętu)

35

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, wc), zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie Signal Iduna Travel.

CENA NIE ZAWIERA

Dopłat transportowych, karnetów narciarskich, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych.

CENY SKIPASSÓW

Skipass Kitzbuhel (młodzieżowy karnet grupowy):

101 Euro / 6 dni ur. w 1992 roku i młodsi

192 Euro / 6 dni ur. w 1991 roku i starsi

Kaucja za skipass - 5 Euro.

BEZPIECZEŃSTWO

Zajęcia na stoku prowadzone są przez najlepszych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Wszystkich uczestników, którzy nie ukończyli 15 roku życia, obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.

Uczestnicy powyżej 15 roku życia, którzy chcą jeździć bez kasku, muszą posiadać wypełnione przez rodziców specjalne oświadczenie.

Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

DODATKOWE INFORMACJE

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR . Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób. Obowiązuje ograniczenie bagażu.
Konieczny paszpor t lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.

NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

Aby wyjechać na obóz niezbędne są:

paszport lub dowód osobisty
legitymacja szkolna
karta kwalifikacyjna
oświadczenie Kask (dla osób powyżej 15 lat, chcących jeździć bez kasku)

 

 

GDZIE

Soldem- to serce doliny Otztal, jednego z najpiękniejszych zakątków całego Tyrolu, pośród majestycznych gór. Jest to przede wszystkim mekka miłośników białego szaleństwa na najwyższym poziomie, czego dowodem są liczne imprezy organizowane o randze światowej. To tu znajduje się zimowa arena na wysokości ponad 3000 m npm. dla profesjonalistów, freeriders'ów i szalonych ludzi. Drużyny narodowe z Austrii, Niemiec, Szwajcarii oraz innych krajów trenują właśnie na tutejszych stokach lodowców - Rettenabach lub Tiefenbach - oczekując z napięciem sportowych top-wydarzeń jak: Narciarski Puchar Świat - FIS Skiworldcup, Boardercross ISF, Puchar Świata w Narciarstwie Synchronicznym, czy Puchar Świata w Saneczkarstwie na naturalnym torze saneczkowym. Soldem jest znany jako Big 3, bo otaczają go trzy trzy tysięczniki: Glaislachkogel (3058 m n.p.m.), Tiefenbachkogel (3309 m) i Schwarze Schneid (3340 m). Obszar narciarski jest ogromny i gwarantuje wspaniałe warunki - ponad 147 km tras zjazdowych o różnych stopniach trudności, 34 nowoczesne wyciągi, jedyny funpark w Austrii z opcją „Shoot my Ride”, 2 lodowcowe tereny narciarskie połączone wyciągiem i tunelem narciarskim, najdłuższa nartostrada o prawie 15 km długości i prawie 2.000 m różnicy poziomów, oraz najlepszy teren freeride’owy na Gaislachkogl.

JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU: R LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych co lubią „lightową” jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd w zależności od hotelu, zarówno dla tych co nigdy nie jeździli, jak i dla tych, którzy jeżdżą już parę lat, i nie mają problemu z poruszaniem się po różnego rodzaju stokach. Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa, a do tego troszkę szkolenia! Na stoku jeździmy w dwóch grupach zaawansowania: średnio – zaawansowani i zaawansowani. Na niektórych obozach również w grupach początkujących. Zajęcia z instruktorem trwają ok. 2 godziny dziennie, podczas których, skoryguje on twoje błędy, troszkę podszkoli z freeide, fun carvingu, freestylu, pokaże nowe triki w snow parkach, jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę. Resztę czasu na stoku spędzamy szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotoniiJ. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM:

Program BUT Standard

możliwość korzystania z hotelowej sauny

 

FAKULTATYWNIE:

kąpielisko termalne i park wodny Aqua Dome (ok. 15
EUR)
, basen (ok. 10 EUR).
wieczorne i dzienne jazdy saneczkami po profesjonalnie
przygotowanym torze ( ok. 5-10 EUR).

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Cieszyn/Kudowa, przejazd nocny przez Czechy
2 dzień przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, aklimatyzacja, obiadokolacja
3-8  dzień wypoczynek w Austrii
9 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu w godzinach popołudniowych, przejazd nocny przez Czechy
10 dzień

przejazd przez granicę w Cieszyn/Kudowa, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFO DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Na odcinkach krajowych możliwy jest transport zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) zawsze pod opieką konwojenta i przesiadka do autokaru docelowego.

Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy.

Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne).

Bagaż: maks. 1 walizka o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze do 20 kg + 1 para sprzętu (narty lub snowboard) w pokrowcu (buty należy spakować do walizki) + bagaż podręczny. Zastrzegamy sobie prawo do nie zabrania nadliczbowego bagażu.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny - TTI czynny poza godzinami pracy biura. Nr TTI 664097679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

 

Forum    Dla turysty    Samolot    Autokar    Prom    Wczasy    Obozy    Hotele    Ubezpieczenie

Copyright ©2009-2011 Biuro Podróży AS 

Opublikowane na stronach internetowych asenglish.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.